Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Маркшейдер і маркшейдерські роботи

При здійсненні геологорозвідувальних робіт та гірничого виробництва, проводяться вимірювання, які носять просторово-геометричний характер. Ці вимірювання проводяться в надрах землі, а також на певних ділянках її поверхні. Отримані дані під час таких робіт є основою для створення планів, карт і схем. Спеціаліст, який виконує дані роботи називається маркшейдером. Іншими словами, маркшейдер - це технік або гірничий інженер.

У нас є всі необхідні дозволи і сертифікати:
 • Дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки №0079.18.12
 • Дипломи гірничих інженерів-маркшейдерів
 • Кваліфікаційні сертифікати інженерів-геодезистів
 • Кваліфікаційні сертифікати інженерів-проектувальників в частині кошторисної документації
 • Державна повірка засобів вимірювальної техніки
 • Ліцензоване програмне забезпечення

Маркшейдер и маркшейдерские работы

На сьогоднішній день, маркшейдером називають фахівця, робота якого спрямована на здійснення планування і контролю якості виконання кожного етапу будівництва підземних споруд. Також на нього покладається вся відповідальність за організацію роботи і необхідного коригування будівельного процесу відповідно до плану здачі об'єкта.

Перед початком будівництва різних підземних об'єктів, маркшейдер вивчає проектні креслення, визначає план проведення робіт. Коли план готовий, маркшейдер повинен ознайомити з ним робітників, які будуть виконувати його доручення.

Маркшейдер повинен володіти спеціальними знаннями і навичками, які необхідні для організації роботи бригади. А також щоб вона була виконана у відповідності з технологіями, що забезпечить якісний і вчасно проведений поопераційний контроль. Розбивка проектних осей, підрахунок обсягів сировини на складах, наземних і підземних об'єктах, укладання колії і т. д. також здійснюються маркшейдером.

Роботи в кар'єрі

Суворі реалії сучасної маркшейдерії такі, що незважаючи на науково-технічну революцію в сфері високоточних і високопродуктивних приладів для інструментальних вимірювань на місцевості застосувати їх маркшейдером не завжди можливо. Всьому виною обмеження в законодавстві у сфері охорони праці на небезпечних підприємствах або на пільгових умовах. Для роботи на вибухонебезпечних об'єктах, таких як більшість шахт України з можливістю загоряння вугільного пилу і вибуху газу метану, головною умовою для маркшейдерського вимірювального обладнання є далеко не продуктивність, точність, сучасність, а його вибухобезпечність.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по маршейдерскім послугам для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Приклад виконавчої схеми перед початком робіт

Спеціально для допуску в шахту обладнання, не позначеного заводом виробником як вибухобезпечне, створена комісія Держгірпромнагляду. Будь-який прилад може пройти експертизу для допуску до роботи у вибухонебезпечній атмосфері, але для цього виконавець повинен надати повну електричну схему даного приладу, а якщо схема буде надана, то допуск видається тільки на конкретний прилад з унікальним серійним номером. Електричні схеми є комерційною таємницею виробників геодезичного обладнання, що зводить до неможливості її надання.Звідси і проблема, що в шахту для замірів можна пронести тільки морально застарілі маркшейдерські прилади. З найбільш часто використовуваних це:

 • світодальномер МСД-1М;
 • теодоліт 2Т5К;
 • прилад вертикального проектування;
 • гідрокомпас МВТ-2;
 • рулетка компарірувальна 50м;
 • маркшейдерський висок ОМР-3.

Часто це 1960-е роки випуску, що говорить як про продуктивність, так і точність приладу. Звідси і випливає висока ціна на комплекс маркшейдерських робіт, яка обумовлена великою необхідністю впливу людського чинника, наявності висококваліфікованих фахівців. І все це витікає у величезні трудовитрати, що обчислюються людино-годинами, а враховуючи ще й 6-ти годинний робочий день в шахтах, що в загальній складності виливається в людино-дні.

З питань оренди маркшейдерського обладнання або проведення самих робіт звертайтесь, завжди раді будемо вам допомогти. Наші маркшейдери володіють спеціальними навичками і знаннями, а також використовують у своїй роботі лише інноваційне обладнання. Все це сприяє якісному та оперативному проведенню всіх маркшейдерських робіт. Зв'язатися з нашими фахівцями ви можете або в онлайн-чаті або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Зв'язавшись з нашим фахівцем, ви отримаєте повну консультацію. Зробивши замовлення на послугу ви отримаєте її надання в самий найближчий час.

Коментарі та запитання:


Наталія
Доброго дня ! Скільки можуть коштувати послуги маркшейдера по визначенню кількості сипучих продуктів ( насипом у закритому складі)
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня!
Дякуємо за інтерес, проявлений до нашої компанії!
Напишіть нам місцезнаходження складу і орієнтовний Об'єм сировини. 
Також в даній роботі важливо мати креслення основи складу.

Олександр
Добридень! Потрібен Маркшейдер для виконання разового підряду на проведення маркшейдерських робіт по вимірах обсягів вугільних складів від 1 до 100 тисяч м3.
Вугільні склади (3 шт. Основний, резервний і закритий) знаходяться на території Чернігівської ТЕЦ в місті Чернігів.
Завдання - 1. Прибути в призначений час в м Чернігів, розселитися, пройти інструктаж по ТБ, зробити виміри, вибути.
2. Обробити матеріал, надати звіт.
Вимога-1. Мати і прибути з власним обладнанням, надати (заздалегідь) документи засвідчують повірку приладів і акредитацію фахівця (диплом, підвищення кваліфікації, ліцензію). Виконавцю компенсуються такі витрати: вартість проїзду туди-назад (по факту); проживання в м Чернігів (по факту); відрядження з дати прибуття за дату вибуття.
З огляду на вищевикладені умови прошу Вас дати своє підтвердження про готовність співпраці і позначити суму вартості Ваших послуг в перерахунку на один виїзд одного фахівця.
Гильдия Инжиниринг
Добрий день. Ми готові обговорювати умови. Уточнимо дату і будемо планувати виїзд.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення