Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Маркшейдерські заміри території порту

На території портів розташовані склади, в яких зберігаються різні вантажі. Ці вантажі повністю або частково переміщуються, відвантажуються і завантажуються інші вантажі. Власникам вантажів для ведення господарських операцій необхідно знати, яка кількість певного вантажу знаходиться в даний момент на території порту, який обсяг вантажу в штабелі, яка розрахункова вага вантажу на складі. Контролювати обсяги вантажів допомагають маркшейдерські вимірювання в портах. Інспекція вантажу проходить в присутності вантажовласника і починається з ідентифікації вантажу. Якщо візуальний огляд та перевірка документів підтвердять, що це саме той вантаж, параметри якого потрібно визначити, починаються маркшейдерські вимірювання в портах.

Маркшейдерські заміри території порту

Зазвичай вантажі складуються в штабелях. Щоб визначити обсяг вантажу в штабелях, необхідно дізнатися геометричні параметри штабелів. Для визначення геометричних параметрів визначають планово-висотне положення характерних точок штабелів методом тахеометричної зйомки. Результати виконаних робіт передаються в камеральну групу. За результатами польових вимірів складаються електронні планово-висотні моделі штабелів вантажу. Комп'ютер вичерчує тривимірну модель розташування вантажу на складі. На цьому кресленні показані перерізи, на які розбивається штабель для виконання розрахунків. Геометричні параметри штабелів дозволяють визначити обсяг вантажу в штабелях методом горизонтальних перерізів. Обсяг кожного штабеля визначається як сума обсягів між усіма перерізами. Чим більше кількість точок, за якими визначено планово-висотні дані, тим точніше буде виконана електронна модель штабеля вантажу. Застосування комп'ютерної програми при виконанні розрахунків дозволяє уникнути помилок у розрахунках.

Вартість маркшейдерських послуг від 2 500 грн за виїзд

Насипна щільність грунту в штабелі визначається лабораторними методами. Межі насипної щільності ґрунту обчислюються згідно діючих нормативних документів. Насипна щільність грунту і розрахунковий обсяг вантажу входять у формулу розрахунку ваги вантажу.

Розрахункова вага вантажу на складі вказується в інспекційному звіті. Тут же вказується тип приладу, яким визначалися геометричні параметри штабелів і похибку вимірювання цього приладу. Фактична вага вантажу на складі може відрізнятися від розрахункової ваги. Це пов'язано з тим, що вантажі складуються на відкритій місцевості без захисту від впливу погодних умов. Під час перевалки змінюються фізичні властивості ґрунту, а саме: вміст вологи та фракційний склад вантажу. У відповідності з цим змінюється його насипна вага. Фактична вага вантажу на складі може відрізнятися від розрахункової ваги також і через похибки приладу, яким визначалися геометричні параметри штабеля.

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" виконує маркшейдерські вимірювання в портах. При виконанні тахеометричної зйомки, коли визначаються геометричні параметри штабелів, маркшейдери фірми використовують найсучасніше обладнання - тахеометр "LEICA" TCRA. Це приводить до мінімальних похибок при визначенні розрахункової ваги вантажу на складі. Використання передового програмного забезпечення дозволяє інженерам фірми виконувати розрахунки з особливою точністю в найкоротші терміни. Маркшейдер - непроста професія. Крім високих професійних якостей маркшейдер, щоб виконувати маркшейдерські вимірювання в портах, повинен володіти витривалістю, урівноваженим характером і хорошими організаторськими здібностями. Всі ці якості притаманні співробітникам компанії.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення