Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Маркшейдерські роботи при проведенні гірничих виробок

Компанія Гільдія Інжиніринг займається маркшейдерськими послугами, основна з них маркшейдерські роботи при проведенні гірничих виробок, до них входять як шахтні виміри, так і повний супровід гірничого виробництва, а також маркшейдерський супровід екскаваційних робіт.

Маркшейдерские работы при проведении горных выработок

Гірська промисловість завжди відрізнялася небезпекою і ризиком для життя. Для того, щоб процес гірничих виробок проходив правильно, згідно з усіма нормами, без надзвичайних ситуацій, необхідно перед початком робіт і в процесі їх виконати маркшейдерські дослідження. В цілому, маркшейдерські роботи входять до складу великої гірничої науки. Маркшейдерство безпосередньо пов'язано з геодезією і в якійсь мірі є її відгалуженням.

Маркшейдерські роботи активно проводяться саме на гірських виробках. Адже для здійснення такої відповідальної і вельми небезпечної роботи як робота на гірничодобувному підприємстві, необхідно мати як можна більш точну проектну документацію. Саме проект є тим дороговказом, який допомагає гірникам рухатися в правильному напрямку. У цьому зв'язку маркшейдерські роботи можуть включати в себе такі дії з боку спеціалістів визначення місць знаходження покладів родовищ, вибір напрямку, в якому буде проводитися видобуток, закріплення цих напрямів та їх своєчасне перенесення. Щоб правильно скласти технічні матеріали, необхідно провести точну зйомку виробітку. А для цього треба створити опорні мережі.

Важливим моментом є саме виявлення та вибір того напрямку, в якому має відбуватися вироблення. Напрямок визначається як в горизонтальній, так і у вертикальній площинах. На визначення даного параметра, в першу чергу, впливають особливості даного гірничого виробництва.

Крім того, повинен здійснюватися постійний контроль над процесом вироблення на предмет відповідності проектним вимогам.

В обов'язки фахівців-маркшейдерів входить визначення рівнів, на яких залягають копалини, їх меж, дослідження загального стану, в якому знаходиться дана вироблення. Виходячи з цих відомостей, він може визначити напрямок, в якому буде правильно і безпечно проводити вироблення. Також маркшейдер просто необхідний при проведенні підземних будівельних робіт - він планує і контролює весь процес.

Вартість маркшейдерських послуг від 2 500 грн за виїзд

Методи, якими керуються маркшейдери при проведенні робіт по вивченню вироблення та її напрямів залежать від декількох факторів. Цими факторами виступають умови виробничого процесу, послідовність пластів, а також характеристика порід, які є на ділянці виробки. Основним маркшейдерським способом дослідження є виконання вимірів.

Маркшейдерські роботи

При проведенні маркшейдерських робіт складаються матеріали графічного та статистичного характеру, пов'язані з даною виробленням. До них відносяться карти, графіки, плани, ескізи. Ці матеріали показують всі місця, де розташовані поклади копалин, а також характеризують всю виробіток та всі об'єкти, які є на поверхні. Також в даній документації можуть міститися перспективні відомості - прогнозований розвиток вироблення.

На деяких підприємствах є свої маркшейдерські служби зі штатними інженерами, техніками. Однак такий відділ дозволити собі можуть далеко не всі. А виконувати маркшейдерські роботи при проведенні гірничих виробок просто необхідно. У таких випадках краще звернутися до фахівців інших компаній, які зможуть провести подібну роботу. Такою компанією є «Гільдія Інжиніринг». Тут працюють інженери, які мають досвід маркшейдерської справи і спеціалізуються саме на гірничої техніки та інженерії. Крім того, якщо на вашому підприємстві все-таки є люди, які розбираються у всіх тонкощах дослідження гірничої виробки, але ви не маєте спеціальним обладнанням, наша компанія може надати вам його в оренду на час проведення робіт.

Всі прилади, які застосовуються нами, є сертифікованими і не вибухонебезпечними. А це найголовніші фактори для проведення підземних робіт у шахтах та інших небезпечних об'єктах. Крім того, для вірних розрахунків ми застосовуємо спеціальні обчислювальні програми, які дають достовірні результати. Після проведення всіх основних маркшейдерських робіт, наші фахівці ще деякий час здійснюють контроль над проведенням вироблення.

Коментарі та запитання:


Данило
Періодичний підрахунок об’ємів добувних та розкривних робіт виконуєте?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Данило! Так, виконуємо. У нас великий досвід у виконанні аналогічних робіт по всій Україні. Звяжіться з нами за телефоном, вказаному на сайті для детальної консультації та розрахунку вартості. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення