Маркшейдерське забезпечення відкритих гірничих робіт

Новітнє програмне забезпечення допомагає підвищити швидкість обробки маркшейдерських даних, підвищити їх точність і достовірність, скоротити в кілька разів витрати на рутинні операції при виконанні завдань маркшейдерської супроводу перейти на новий якісний рівень представлення маркшейдерських даних і підготовки звітної маркшейдерської документації. Першочерговим завданням нових програм є мінімізація людського фактора. І як наслідок ця можливість переходу на безпаперову технологію роботи при обробці просторових даних і формування звітної документації. Ми плануємо працювати на підприємствах з відкритим способом розробки родовищ корисних копалин. Ми хочемо коротко розкрили питання, з якими пов'язується маркшейдер при виконанні своїх щоденних робіт на гірничому підприємстві. Наші фахівці забезпечать інженерну підтримку Вашому підприємству, більшість завдань виконуваних маркшейдерами різної спеціалізації на гірничих підприємствах ідентичні і однакові до таких завдань належить:

  • Завдання знімального обгрунтування;
  • Камеральна обробка даних маркшейдерських зйомок:
    При цьому є істотні відмінності і особливості, які отримують своє втілення в програмних забезпечення. Виходячи з вище сказаного, програмний продукт повинен дозволяти виконувати завдання як одному, так і команді фахівців маркшейдерів.

Маркшейдерське забезпечення відкритих гірничих робіт

Як правило, щоденна робота маркшейдера виглядає наступним чином:
робочий день починається з отримання наряду на зйомку для поповнення поточної ситуації на заданому ділянці, після отримання заявки на зйомку маркшейдер повинен визначиться з місцем зйомки. Після прибуття на місце і встановлення приладу в робоче положення на передбачуваній ділянці роботи, перед маркшейдером виникає наступна задача, а саме дізнатися фактично планове положення точки установки інструменту для цього в маркшейдерії є багато методів зарубок. Після того як маркшейдер виконав вимірювання необхідні для визначення координат точки він приступає безпосередньо до зйомці об'єкта. Після виконання зйомки маркшейдер виконує заявки на інші знімальні роботи в кар'єрі, і по закінченню останньої заявки відправляється в маркшейдерський відділ.

Маркшейдерське забезпечення відкритих гірничих робіт кар'єр

Наступним етапом роботи є обробка камеральних даних маркшейдерської зйомки. Розрахунок почнемо з визначення координат маркшейдерської точки для цього скористаємося спеціальної геодезичної завданням. Потім починаємо введення вихідних даних ці координати можна заносити в базу даних вручну або ж переносити з електронно-вимірювальних приладів за інтерфейсного кабелю. В результаті ми отримаємо необхідні координати. Надалі вони заносяться в базу даних. Потім складаємо звіт планово-висотних координат точок.

Під час проведення камеральних робіт маркшейдер стикається з різними геодезичними завданнями, які можуть бути як прямими, так і зворотними. Прямої геодезичної завданням називається передача координат з однієї точки на іншу. Зворотна геодезична завдання - це визначення дирекційного кута і координат точок. Розглянемо прямий приклад геодезичної задачі: за умови, що ми знаємо всі вихідні координати точки "А", дирекційний кут і відстань до точки "Б" по горизонталі, ми можемо визначити координати точки "Б".

З допомогою тахеометричної зйомки будуємо нижню бровку уступу з метою підвищення точності для подальших розрахунків (припустимо для підрахунку обсягів вийнятої гірської маси ) необхідно зняти і відбудувати верхню бровку.

Вартість маркшейдерських послуг від 2 500 грн за виїзд

Дану послугу ви можете замовити, звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг". Наші фахівці проведуть маркшейдерські роботи якісно і оперативно, завдяки володіння спеціальними навичками і знаннями. У своїй роботі вони використовують спеціалізоване обладнання, що дозволяє отримувати максимально точні дані за мінімальні терміни проведення робіт. Ми пропонуємо високу якість виконаних робіт за доступними цінами. Крім замовлення послуг ви можете у нас взяти в оренду маркшейдерська обладнання.

Коментарі та запитання:


Сергій
Добрий день. Які дозвільні документи, необхідні для виконання маркшейдерського забезпечення відкритих гірничих обіт, ви маєте?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Сергій. Маршейдерські роботи виконують спеціалісти, що мають кваліфікаційні сертифікати інженерів-геодезистів та дипломовані спеціалісти з досвідом роботи проектних і маркшейдерських робіт. Для переліку робіт, які надає компанія наявність дозволу не є обов'язковою. З ліцензією і сертифікатами Ви можете ознайомитися на сайті нашої компанії. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення