Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Межування земельної ділянки

Роботи, які спрямовані на визначення та закріплення меж певної території, носять назву межування земельної ділянки. Крім самих кордонів, визначаються і інші характеристики ділянки, наприклад, площа або форма. Точно позначені межі фіксуються за допомогою спеціальних межових знаків.

Межування земельної ділянки

За результатами робіт на місцевості складаються юридично затверджені і закріплені документи, в які вносяться всі отримані відомості, зокрема межовий план. Саме тому, а ще й для того, щоб весь процес був виконаний правильно, даною роботою займаються виключно геодезичні компанії. Причому, не всі існуючі, а лише ті, які отримали спеціальний дозвіл на здійснення саме цього виду геодезичних вишукувань. Наша компанія Гільдія Інжиніринг входить до складу тих, хто має ліцензію на право надання таких послуг, причому це ніяк не завищує ціну. У нашому штаті задіяні кваліфіковані інженери-геодезисти, і інженери-землевпорядники,  які працюють на професійному обладнанні та мають великий досвід у виконанні подібних процесів.

В цілому, ми працюємо за наступним алгоритмом. Визначаємо вартість робіт під ключ,  потім здійснюємо всі необхідні роботи для того, щоб визначити межі, на основі яких розробляємо межовий план. Готовий план має бути затверджений у відповідних державних органах. У тому разі, якщо межі ділянки змінювалися, то необхідно ділянку перереєструвати в Державному кадастрі. Не зайвим буде перед початком процесу межування підняти всю наявну документацію щодо цієї території для зіставлення попередніх і наявних показників.

Є кілька ситуацій, в яких просто не обійтися без процедури межування, вартість якого 1500 грн. Вона потрібна, якщо ділянка планується розділяти або, навпаки, об'єднувати, а також коли необхідно уточнення кордонів. Причому, ні одну операцію з даною територією ви не проведете, якщо не виконаєте межування земельної ділянки. У тому випадку, коли ви хочете придбати певну ділянку, але серед документів немає підтвердження того, що на ньому визначалися кордони, краще замовте таку послугу, щоб не стати жертвою недобросовісних продавців або ріелторів.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Межування земельної ділянки несе в собі масу переваг. В першу чергу - це можливість точно дізнатися, яка територія є дійсно вашої. При цьому може виявитися, що у вас в користуванні трохи менше землі, ніж є у документах. А це означає, що ви можете забрати належні вам метри. Крім того, маючи на руках документальне підтвердження про межі ділянки, ви можете виграти будь-який спір з сусідами.

З чіткими межами легше будуватися, знаючи в який бік і на яку відстань від кордону можна відступити. Причому, не потрібно йти в адміністрацію міста або району, щоб повідомити відповідні органи про результати виконаних робіт. Маючи на руках документ про проведену процедуру, можна сміливо оформляти право власності на дану територію, адже межування земельної ділянки є частиною кадастрових робіт.

Межування ділянки здійснюється в кілька етапів. Спочатку потрібно зібрати весь пакет необхідної документації для її вивчення і отримання максимальної інформації про досліджувану територію. Це необхідно для проведення точного і якісного межування. Далі йдуть польові роботи. До них відносяться розвиток опорно-межової мережі і зйомка меж ділянки. Отримані результати в ході проведення даних робіт є основою для проведення камерального етапу. На цьому етапі створюється топографічний план. Такий документ дає можливість визначити реальну площа землеволодінь. Останній етап полягає в підготовці пакету документів для реєстрації в Державному кадастрі.

Межування земельної ділянки потрібно проводити з метою можливості здійснення з ділянкою різних юридичних дій. Також межування дає можливість в подальшому отримати всі необхідні умови для підключення комунікацій, що істотно підвищить його вартість, якщо ви раптом надумаєте її продати або здати в оренду.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення