Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Моніторинг сільськогосподарських угідь

Що може дати моніторинг сільськогосподарських угідь?

Моніторинг - процес спостереження за тим, як змінюється ситуація на контрольованій ділянці - дозволяє вчасно втрутитися і змінити становище на краще. Обставини на полях аграрного господарства внаслідок погодних умов або якості добрив і садивного матеріалу можуть у будь-який момент перешкодити отриманню бажаного прибутку. Щоб цього не сталося, доводиться періодично контролювати чинники, що впливають на врожайність. Це можуть бути такі показники:

  1. Фактична площа засіяних ділянок, пасовищ, сіножатей.
  2. Площі порожніх земель.
  3. Ділянки внесення добрив.
  4. Ділянки, що плануються під оранку.
  5. Карти родючості ґрунтів.
  6. Стан посівів

Моніторинг сільськогосподарських угідь

Аналізувати процеси в динаміці дозволяє зіставлення періодично одержуваних даних. Точні дані дозволяють точніше планувати обсяги майбутніх робіт. Чималої шкоди посівам можуть завдати тварини, що потрапили на поля. За допомогою дронів здійснюється моніторинг угідь на предмет виявлення тварин, тобто захист від потрав. Системи іригації також вимагають спостереження. За даними аерофотозйомок можна простежити напрямок водної ерозії. Заболочення, підтоплення і засолення полів можна простежити за даними безпілотних технологій, тим самим прогнозуючи врожайність.

За допомогою літального апарату легко виявити сільськогосподарську техніку і простежити за якістю роботи механізаторів. Користуючись створеними на основі високоточних ортофотопланів векторними картами з виділеною інформацією, легко планувати витрати і доходи. Для оформлення компенсацій потрібне документальне підтвердження завданої стихійними лихами шкоди, що може бути виконано за допомогою безпілотних технологій. Екологічна обстановка також може простежуватися.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Способи одержання інформації для здійснення моніторингу

Для того, щоб здійснювати контроль за якою-небудь територією, в першу чергу потрібно створити електронну карту. Створюється вона на основі ортофотоплану, побудованого методом диференціального ортофототрансформування.

Фахівці фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг" пропонують моніторинг сільськогосподарських угідь з побудовою подібних карт з виділеної інформації, потрібної замовникові. Ці карти можуть бути побудовані за результатами аерофотозйомки, яка виконується з літальних апаратів. Для визначення площ полів використовуються дрони і квадрокоптери.

Якщо необхідно знати, як змінюються умови на засаджених полях, можна виконувати обліт території полів з заданою періодичністю. Місця розташування пошкоджених і хворих рослин добре видно на знімках, зроблених з літальних апаратів. Програмне забезпечення, наявне у геодезистів фірми для обробки даних, отриманих в процесі аерознімання, відрізняється сучасністю. Фермери можуть заощадити на витратах на хімікалії, так як застосування літальних апаратів надає інформацію про посадку. Точне застосування пестицидів і гербіцидів зберігає навколишнє середовище. Моніторинг сільськогосподарських угідь приносить вигоду. Мультиспектральна зйомка з дронів надасть вам інформацію про вміст азоту в ґрунті, про вміст азоту в тканинах рослин, що дозволить обчислити індекс вологості. Ви зможете дізнатися індекс листової поверхні та індекс вегетації.

Співробітники фірми можуть виконати топографічну зйомку будь-якого масштабу. Також фірмою виконується аналіз на родючість ґрунту та вміст різних хімічних елементів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення