Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання

Наша компанія за час багаторічного досвіду розробила оптимізований комплекс інженерно-геодезичних заходів при монтажі технологічного обладнання інженерних і промислових об'єктів.

Геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання

Сучасні інженерні об'єкти будівництва характеризуються складністю пристроїв і умов функціонування, високими вимогами до забезпечення точності положення деталей, вузлів та механізмів. Завдання геодезичного забезпечення з кожним днем становаятся все різноманітніше і вимогливішими як за точністю, так і методичним особливостям. Для їх вирішення необхідні спеціальні геодезичні прийоми, які можливо передбачити тільки на стадії проектування інженерного об'єкта.Справжній геодезист перед виставленням обладнання повинен розуміти середню квадратическую помилку(точність) як визначення власних координат, так і СКО видаваних їм координат на минипризму або відбивач безпосередньо на обладнанні.

Приклад звіту з геодезичних робіт при монтажі обладнання

Щоб виставити металоконструкцію або обладнання не завжди достатньо вказати її точне місцезнаходження, а потім виставити по вертикалі. Часто потрібно застосовувати спеціальні методики для наибыстрого приведення металоконструкції в проектне положення, а також визначити найбільш відповідальні складові. Крім цього, під час експлуатації технологічного обладнання в наслідку зношування можуть змінюватися вертикальність і горизонтальність елементів, які були задані спочатку або співвісність цих елементів. Для того, щоб вчасно виявити такі несправності потрібні планові геодезичні перевірки обладнання і його головних геометричних параметрів.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Крім горизонтальності, вертикальності і співвісності є ще кілька параметрів, яким має відповідати обладнання. Цими параметрами виступають паралельність, схильність, перпендикулярність, прямолінійність. Кожна з них визначається своїми методами і має відмітні особливості проведення геодезичної процедури перед монтажем.

Обстеження монтажу устаткування

Так, щоб вивірити прямолінійність, використовується безліч методів, включаючи такі, де необхідно застосування спеціального обладнання наприклад, лазерних приладів. Перевірити співвісність можна струнним або оптичним способом. Необхідний цей параметр для такого обладнання як насоси, турбіни, компресори та інші промислові установки. Горизонтальність досліджується по ключовим точкам. Наприклад, якщо мова йде про плиті, то це буде її верхня точка.

В ході геодезичного супроводу монтажу обладнання застосовується така процедура як нівелювання. Це досить поширений процес при роботі промисловими об'єктами. Нівелювання допомагає виявити рівень перевищення одного елементу або частини над іншим. Особливо ефективний цей геодезичний спосіб перевірки горизонтальності обладнання.

Геодезичне супровід монтажу технологічного обладнання здійснюється в декілька етапів, які виконуються ланцюжком. Без попереднього етапу неможливо виконання наступного.

Розглянемо етапи геодезичного супроводу:

підготовчий етап полягає у закладенні розбівочної основи. Потім перевіряється точність установки щодо проектним вимогам. Точність повинна бути до міліметра;

встановлення несучих елементів конструкції;

геодезична зйомка. Вона здійснюється ка кожному етапі проведення монтажних робіт;

монтаж обладнання. Даний етап здійснюється з використанням проектних креслень;

контроль деформацій. Їх виявлення дуже важливо, так як своєчасне виявлення відхилень дає можливість вчасно прийняти необхідні заходи по їх усуненню.

Здійснення геодезичного супроводу монтажу технологічного устаткування необхідно довіряти тільки кваліфікованим геодезистам, які мають відповідні сертифікати та дозволи на проведення даних робіт. Наші фахівці відповідають всім цим вимогам і в роботі застосовують спеціальні геодезичні прилади, які дозволяють отримати максимально точні дані за мінімальні терміни.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення