Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Наземне лазерне сканування

Лазерне 3d сканування це знімальна система, яка вимірює відстань від сканера до точок об'єкта з досить високою швидкістю і реєструє відповідні напрями з подальшим створенням тривимірного зображення в контурі хмари точок.

Наземне лазерне сканування

Наземне лазерне сканування складається з блоку розгортки лазерного променя і лазерного віддалеміра, який адаптований для роботи з досить великою частотою. Блок розгортки складається з полігонального дзеркала або призми і сервоприводу. Сервопривід відводить промінь на величину, яка встановлена в горизонтальній площині, при цьому вся верхня частина сканера повертається. У вертикальній площині розгортка відбувається за допомогою гойдання або обертання дзеркала. Під час сканування дистанція до точок об'єкта і розподіл лазерного променя фіксується. Результат роботи наземного лазерного сканування це скан. Значення пікселів скана складаються з елементів вектора з такими елементами: RGB-складової (встановлює колір крапки), виміряним відстанню та інтенсивністю відображеного сигналу.

Наземне лазерне сканування 3d все частіше стало використовуватися в самих різних галузях промисловості і будівництва при вирішенні різних завдань інженерної геодезії. Лазерне сканування знайшло таку популярність завдяки цілому ряду переваг над іншими методами вимірювань, а саме: можливістю виконання робіт при будь-якому освітленні; визначенням "мертвих зон" на стадії виробництва польових робіт, завдяки тривимірної візуалізації реального часу; використання отриманих результатів сканування 3d в різних цілях; сканування точок об'єкта лише з одного центру проектування; високою мірою деталізації; безпекою при зйомці небезпечних районів та зон, які важкодоступні.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Наземне лазерне сканування застосовується в наступних областях:

  • будівництво інженерних споруд та їх експлуатація;
  • гірська промисловість; нафтогазова промисловість;
  • архітектура;
  • суднобудування;
  • фіксація місць злочинів та ДТП;
  • розробка різних заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та їх запобігання;
  • проведення топографічної зйомки на території, яка має високу ступінь забудови; моделювання різних видів тренажерів.

Фахівці компанії Гільдія Інжиніринг з великим досвідом виконання проектування з використанням наземного лазерного сканування допоможуть вам провести: моніторинг стану об'єктів; визначити обсяги резервуарів і гірських порід; провести роботи по лазерному скануванню на цивільних і промислових об'єктах; створити тривимірні моделі будинків, пам'яток архітектури, технологічного обладнання, мостів, тунелів; провести зйомки фасадів і внутрішніх приміщень будівель, побудова їх розрізів і профілів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення