Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Нівелювання підкранових шляхів, мостових кранів

Компанія Гільдія Інжиніринг займається послугою нівелювання підкранових шляхів мостових кранів, а також в комплекс входить нівелювання кранових шляхів, ми визначимо необхідну періодичність цих робіт!

Нівелювання підкранових шляхів, мостових кранів

Промислові крани є невід'ємною частиною будь-якого виробництва. В залежності від самого механізму роботи, а також від сфери застосування вони можуть бути перевантажувачами, баштовими, козловими, мостовими. Саме мостові крани отримали широке розповсюдження у промисловій сфері. Їх активно застосовують в різних цехах. Мостовий кран служить для підйому вантажів великої ваги і розміру, і відрізняється тим, що вантаж по ньому рухається в горизонтальній площині. За допомогою такого стаціонарного крана, міст або балка якого може мати довжину від кінця одного цеху до іншого, можна без проблем переміщати необхідний вантаж.

Щоб робота даного пристрою була безпечною і ефективною, необхідно правильно виконати процес установки, а також проводити періодичні перевірки його експлуатації. Особливу увагу потрібно приділити правильному положенню підкранових шляхів. Для цього застосовуються геодезичні методи контролю. В процесі їх виконання можна своєчасно знайти несправності і неточності, і швидко їх усунути.

Нівелювання мостових кранів

Для контролю виконується геодезична зйомка, в результаті якої можна побачити всі параметри і виявити відхилення від норми. Такими відхиленнями можуть бути: розширена або, навпаки суджена колія рейок; різні показники при вимірюванні осьового відстані; перевищення однієї рейки над іншою. Дослідити саме наявність перевищення можна за допомогою ефективного геодезичного методу - нівелювання.

Нівелювання підкранових шляхів мостових кранів направлена на дослідження основних характеристик підкранових шляхів, а також на виявлення відхилень у їх розташуванні. Вона допомагає також визначити місця, де з'явилося зміщення або зазори рейкових стиків. Усі відхилення, пов'язані з перевищенням показників між двома елементами підкранових шляхів можна виявити за допомогою даної процедури. Для того, щоб нівелювання була проведена максимально точно, потрібно провести попередньо та інші геодезичні роботи, в тому числі і вищезгадану зйомку. Це дозволить фахівцям мати повну інформацію про всю кранової конструкції, її стан на момент виконання робіт. Всі відомості, отримані в ході геодезичної зйомки, а також самої нівелювання мають бути враховані й оформлені в табличному вигляді. В даних таблицях вказані дані, наявні в даний момент, а також позначені всі відхилення від норм, які спостерігаються на об'єкті.

Вартість нівелювання від 5 500 грн за 100 погонних метрів

Варто сказати, що проведення такої кропіткої та відповідальної роботи повинні здійснювати лише кваліфіковані фахівці, які не тільки володіють великим досвідом, застосовують програми та обладнання високої точності і якості, але і мають офіційний дозвіл на виконання таких робіт - наявність ліцензії, сертифікатів. Наша компанія є офіційним, сумлінної та співпрацює виключно на договірній основі. Це є запорукою і гарантією нашої якісної і чесно виконаної роботи.

Нівелювання підкранових колій мостового крана необхідно робити час від часу. Проведення таких робіт повинно відповідати робочому графіку. Потреба в здійсненні нівелювання підкранових шляхів виникає коли геометричні параметри кранових шляхів змінилися. Щоб виправити дану помилку здійснюють інженерні геодезичні роботи. Нівелювання підкранових шляхів повинно проводиться не рідше ніж один раз на місяць. Результати проведених робіт повинні бути зафіксовані в спеціальному журналі. Під час замірів підкранової колії мостового крана визначаються такі його параметри: ухил, ширину колії, стикові зазори, висотні позначки.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" здійснює нівелювання підкранових колій мостового крана, а також баштового та козлового типу. Професіоналізм наших геодезистів і спеціалізоване обладнання дозволяють провести роботи якісно і оперативно.

Коментарі та запитання:


Тарас
Добридень! Просимо Вас повідомити вартість нівелювання кранових шляхів вашою компанією. Колії на висоті 15м. Загальна довжина прольоту 120 метрів.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня. Для складання технічного завдання напишіть номер телефону і пошту. Бажано надішліть фотографії цеху. Ми в свою чергу направимо приклади звітів для визначення потрібних геометричних параметрів для аудиторів.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення