Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Нівелювання резервуарів

Компанія Гільдія Інжиніринг займається послугою Нівелювання резервуарів геодезична, в комплекс робіт входить як геодезичні виміри за геометрією резервуара, так і періодичні проміри зміни рівня з підрахунком об'ємів сировини в резервуарах.

Нівелювання резервуарів геодезичне

В процесі установки резервуара і після її закінчення він може дати осадку. Рівномірне зниження точок ємності, щодо початкового рівня, називається осадкою резервуара.

Вибираючи майданчик для установки резервуара, в процесі будівництва або реконструкції парків для них, необхідно врахувати дуже багато параметрів. Грунтуючись на техніко-економічних показниках, не забуваючи про заходи щодо відведення від нього води і багатьох інших параметрів - основу і фундамент під резервуар вибирають остаточно. Щоб проконтролювати наявність ухилу, який забезпечував би відведення води від резервуару, виконується нівелювання вимощення.

Перевіряється вертикальність стінок ємності геодезичним методом з допомогою теодоліта. За окрайку дна нівелювання проводиться, щоб визначити горизонтальність його зовнішнього контуру. Виконується перевірка стану вимощення і підстави. Контроль над становищем резервуару проводиться нівелірною зйомкою "до" і "" гідравлічних випробувань. За окрайке дна біля резервуара повинні бути строго зафіксовані контрольні точки. При заповненому резервуарі для перевірки рівномірної його опади, нівелювання окрайку днища проводять у 8-ми точках, рівномірно розташованих по периметру. Геодезичні позначки краще всього виконувати в тих же місцях, які проводилися під час його попереднього огляду або ж під час будівництва. Тоді результати нівелювання вносять ясність про наявність місцевих осідань, а також перекосів підстави, днища ємності. Результат нівелювання зовнішньої окружності дна наноситься на певну карту і надається до відомості з обліку дефектів.

Вартість нівелювання від 5 500 грн за 100 погонних метрів

Нівелювання резервуарів

Щоб вирівняти підставу, домкратами виконується підйом окремих ділянок ємності і під днище (в місці опади) підбивають пісок, щоб зупинити деформацію корпусу. Його зміцнюють двотавровими балками або ребрами жорсткості з швелера.

Виробляти нівелювання обвалів необхідно для визначення його геометричних параметри. Вони потрібні для проведення розрахунків місткості досліджуваного резервуара. Для проведення даних розрахунків також існує ще один спосіб, він застосовується в основному для обчислення резервуара, має цилындричну форму. У його центрі встановлюють лазерний теодоліт.

На базовій відстані 2-й теодоліт. Далі, від лазерного теодоліта на внутрішній стінці ємності проводиться формування світлової марки, на яку наводиться оптична вісь від зорової труби 2-го теодоліта. Світлова марка послідовно переміщається вздовж твірної резервуара. По кожному положенню світлової марки вираховується радіус ємності, потім оцінюється його обсяг.

Геодезичні роботи при стеженні за резервуарами – це нівелювання 1 і 2 класів точності по маркам опади, подальша обробка виміряних результатів, обчислення позначки деформаційних марок за циклами спостережень та обчислення осад за цикл. Фірми, що проводять ці геодезичні роботи, повинні бути укомплектовані вимірювальними приладами і обладнанням високої точності. Компанія Гільдія Инжиринг володіє необхідним обладнанням і приладами для проведення таких робіт.

Замовити дану послугу не складе особливої праці. Достатньо лише зв'язатися з нішах фахівцем, і вже найближчим часом будуть виконані всі нівелірні геодезичні роботи. Наші кваліфіковані фахівці, завдяки своєму багаторічному досвіду і використання спеціалізованого технологічного обладнання, нададуть геодезичні послуги якісно і в обумовлений термін. Крім нівелювання резервуарів, компанія "Гільдія Інжиніринг" надає такі послуги, як нівелювання підкранових шляхів мостових кранів, нівелювання місцевості по квадратах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення