Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Нівелювання траси

Перед тим, як будете готові виконати певні будівельні роботи на земельній ділянці, необхідно замовити виконання спеціальних вишукувань, у тому числі, геодезичних. Таку роботу повинні виконувати лише професіонали: навіть мінімальна похибка може мати фатальні наслідки для подальшого будівництва. І якщо не провести такі дослідження, то не виключено, що в подальшому споруда може змінити форму внаслідок зсувів, кренів, перекосів або просідання. Такі зміни можуть бути результатом нерівномірного просідання грунтів, і обов'язково повинні бути своєчасно зафіксовані інженерами-геодезистами: таке спостереження за змінами об'єкта надзвичайно важливе і має велике значення для своєчасного запобігання руйнуванню будівельного об'єкта.

Нівелювання траси

Це може бути певна зміна форми споруди, чи інша зміна положення об'єкта − зсув або осідання, яке повинно бути своєчасно зафіксовано спеціалістами. Тому вести спеціальне спостереження за усіма змінами положення споруди відносно первісного, надзвичайно важливо і відіграє велике значення, щоб своєчасно запобігти руйнуванню об'єкта. Одним з найпоширеніших методів контролю є нівелювання − геодезична зйомка місцевості. Таке важливе дослідження, як нівелювання траси проводять при вишукуваннях перед будівництвом автодоріг, каналів, а також при побудові профілів місцевості і створенні висотної основи топографічних зйомок.

Вартість нівелювання від 5 500 грн за 100 погонних метрів

Види нівелювання

По призначенню розрізняють два типи нівелювання: технічне й загальнодержавне. По точності нівелювання поділяють на чотири різних класси, а по методу вимірювання − на геометричне, геодезичне, гідростатичне, автоматичне і барометричне. Всі ці методи нівелювання готові виконати кваліфіковані фахівці компанії ООО «Гільдія Інжиніринг». Великий досвід робіт з навіть дуже складними проектами, й надзвичайно висока кваліфікація дозволяють їм швидко та якісно провести нівелювання траси на будь-якій місцевості.

Ми звертаємо увагу на всі, найдрібніші деталі, при цьому працюючи швидко і точно виконуємо підрахунки обсягів усіх земляних робіт. Ми маємо сучасні геометричні прилади й обладнання. Так, наприклад, у наших фахівців в «арсеналі» є  такий найсучасніший оптико-механічний прилад − як нівелір. Згідно конструкції, він може бути різних типів:  з авто компенсатором, електронним або з циліндричним рівнем коло труби. По класу точності, нівеліри розділяють на надточні, технічні й точні. Місце, де встановлюється цей прилад, називається станцією, а відрізок роботи − секціями. За допомогою цього помічника геодезиста і спеціальних рейок, здійснюються всі необхідні роботи на ділянці.

Що включає у себе нівелювання траси?

Нівелювання − це певні геодезичні дослідження, при яких виконуються заміри для визначення виміру перевищень (відміток точок). В заходів, що позначаються як нівелювання траси виконуються наступні етапи робіт:

  • рекогносцировка;
  • розбивку пікетажу;
  • проведення нівелювання;
  • аналіз та обробка отриманої інформації;
  • вибудовування профілю траси в необхідному масштабі.

Завдання будь-якого нівелювання, незалежно від виду, полягає в тому, щоб отримати абсолютно точні відмітки пікетів і плюсових точок для побудови профілю земельної ділянки. А число перестановок нівеліра і рейок, в процессі нівелювання траси визначається її протяжністю.

Бажаєте замовити якісні і професійні геодезичні вишукування: звертайтесь до ООО «Гільдія Інжиніринг» і ми надамо вам кваліфіковані консультації, швидко виконуємо необхідні спеціалізовані послуги за достатньо демократичною ціною.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення