Геодезия, геология, топосъёмка от сертифицированного исполнителя "Гильдия Инжиниринг" по Украине


Нормативно-грошова оцінка населених пунктів

Грошова оцінка землі - це необхідна процедура, яка дозволяє визначити земельний податок, можливі втрати с/х або ліс/госп виробництва, виявити найбільш оптимальні методи раціонального використання земельних наділів. Проводиться ця процедура в обов'язковому порядку перед реалізації процедури спадкування, міни, дарування або визначення орендних відрахувань за ділянки землі. Актуальна нормативна грошова оцінка для наділів, які перебувають в межах кордону України, абсолютно всіх форм власності і категорій. І при цьому ми повинні розуміти, що жодна процедура з земельними ділянками не може бути проведено без здійснення грошові оцінки землі.

Нормативно-денежная оценка земли в населенных пунктах

Як часто та з якою метою проводиться нормативна оцінка землі?

Нормативна оцінка землі повинна проводитися не рідше 1 разу на п'ять років для земельних ділянок, які знаходяться в межах населених пунктів, і не менше 1 разу на 7 років для тих ділянок, які використовуються для проведення сільгоспробіт. Що стосується земельних наділів, які не призначені для проведення сільськогосподарських робіт і не перебувають в межах того чи іншого населеного пункту, то тут нормативна оцінка повинна бути проведена не рідше одного разу в 10 років. Наприклад, якщо ви хочете встановити сонячну або вітряну електростанцію на земельній ділянці, яка не підходить для ведення сільськогосподарської діяльності, то вам, крім усього, потрібно провести офіційну нормативну грошову оцінку земельної наділу або звернутися до архівів. Що це означає? Тобто, якщо документ про проведення даної процедури вичерпав свій термін давності, це означає що ніякі операції з земельними наділами не можуть бути проведені.

Основна мета проведення нормативної оцінки земельних наділів - це розрахунок розміру земельного податку та держмита при проведенні зазначених земельних операцій. Тобто податкові відрахування під час будь-якої форми освоєння земельних ділянок, що перебувають у межах території України.

Хто має право завіряти і проводити нормативну оцінку землі?

Завіряти документи, а, відповідно, і проводити нормативну грошову оцінку земельних наділів можуть тільки юридичні суб'єкти, що мають ліцензію на проведення подібних робіт.

Увага! Якщо компанія не може вам надати ліцензію на проведення землевпорядних робіт, вона не може і видавати висновок про нормативну оцінку ділянок!

Всеукраїнська компанія "Гільдія Інжиніринг" готова провести всі необхідні, затверджені законодавством України, заходи щодо проведення нормативної грошової оцінки ділянок будь-якої категорії: починаючи від сільськогосподарських наділів, непридатних для сільгоспробіт земель, закінчуючи ділянками землі, що знаходяться в межах будь-якого населеного пункту і величезними сільськогосподарськими угіддями, що використовуються для городництва і садівництва.

У нас ви зможете пройти процедуру оцінки швидко, недорого і при цьому отримати максимально достовірну інформацію. Нам не потрібно пояснювати, наскільки важливо реально оцінювати вартість земельних ділянок в сучасній Україні.

Документальна основа для нормативної грошової оцінки земельних наділів

Документи, що використовуються для нормативної оцінки ділянок землі, - це дані держземкадастру. Для земельних ділянок, розташованих в межах міста чи села обо ж селища, також використовують генплани і проекти забудови.

Особливу увагу потрібно приділити грошовій оцінці землі, яку неможливо використовувати для ведення сільського господарства. Сюди входять всі площі, крім території ділянок, розташованих в межах населеного пункту. Тут особлива увага приділяється визначенню середньорічного фінансового ефекту або можливого рентного доходу від користування. Є чіткі формули, за допомогою яких вираховуються ці дані.

Коли вступив в силу алгоритм процедури проведення грошової оцінки землі

Алгоритм проведення процедури грошової оцінки землі вступив в силу з початку 2019 року. Визначається він Законом України про оцінку землі. Всі методики і порядки проведення чітко регламентовані.

Якщо вам необхідно здати або взяти землю в оренду, провести процедуру міни або дарування, реалізувати своє право спадкування - ви можете замовити в компанії "Гільдія Інжиніринг" проведення грошової оцінки земельних наділів в будь-якому місці України. Щоб отримати додаткову інформацію про проведення даної процедури або уточнень її вартості, ви можете зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним у верхній частині сайту, написати нам на електронну пошту або ж скористатися послугою зворотного зв'язку.

Увага! Юридична консультація щодо алгоритму процедури проведення грошової оцінки землі у вашому регіоні безкоштовна!

Комментарии и вопросы:


Ваши вопросы, замечания и пожелания Вы можете оставить здесь. Мы обязательно ответим на все Ваши обращения