Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Обмір полів

Нерідко фактичний стан посівних угідь значно відрізняється від заявленої в документації площі. Причиною цієї невідповідності, часто стає давність виконання обмірів поля або їх неточність. Обмір полів від компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг» − це якісні вимірювання земельних ділянок будь-яких розмірів і форм, незалежно від рельєфу місцевості. Спеціальні прилади системи GPS і DGPS, використовувані нашими фахівцями, допоможуть точно обмірити поле, яке складається з окремих ділянок. Після здійснення всіх робіт, всі отримані відомості перевіряються і обробляються. На підставі підсумкових даних, оформляється акт вимірювання з виключенням всіх ділянок, непридатних для землеробської діяльності (ярів, лісистих посадок).

Обмір полів

Способи обмірів угідь та посівних площ

Обмір полів, після якого створюється індивідуальна електронна карта поля є першочерговим пунктом для виконання при бажанні здійснити точне землеробство, знизити витрати і підвищити врожайність. Підходити до таких робіт потрібно з повною відповідальністю. Традиційно, для вимірювань полів застосовуються два таких методи:

  1. Картографічний. Цей спосіб передбачає вимірювання поля по великомасштабного плану (не оновленого). Метод вважається найбільш недостовірним.
  2. Геодезичний. Найбільш високоточний і трудомісткий. При замовленні таких обмірів, фахівці геодезичної фірми проводять дослідження безпосередньо на місцевості, використовуючи спецприлади − теодоліти та нівеліри.

Набагато дешевше і правильніше використовувати при обмірах нові інноваційні технології, що дають мінімальну похибку по площі. Але, якому б методу не було віддано перевагу, здійснювати обмір полів повинні досвідчені інженери з відповідними знаннями геодезії в сільському господарстві і картографії. При реалізації таких заходів, неодмінно враховуються ландшафт території і особливості грунту, а також ділянки, непридатні для сільськогосподарських робіт.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Особливості оформлення карти

На сьогоднішній день після реалізації вимірювальних робіт створюється електронна векторна карта сільськогосподарських угідь. Вона має величезну перевагу над паперовим варіантом, так як кожне поле на ній повністю автономне. Таким чином, кожний об'єкт можна редагувати окремо, зафіксувавши такі параметри: паспорт конкретного поля, технологічну карту планування агрооперацій, а також агрохімічні характеристики. Ця база даних стане основою для вибору рішень стосовно системи управління сільськогосподарської сфери.

Найбільш поширені помилки при обмірах

Від правильності вимірювань залежить продуктивність експлуатації угідь. Найчастіше, при виконанні непрофесіоналами послуги можуть бути допущені такі помилки:

  • порушення прив'язки до географічних координат;
  • несумісність формату даних з ДВС системою;
  • початкове використання неправильних координат, у результаті чого поле може накладатися на водойми, автодороги та інші інфраструктурні об'єкти. У цьому випадку, на карті можуть бути видні порожнечі, які насправді не існують.

Такі помилки можуть бути виправлені кваліфікованими фахівцями, але найчастіше обміри доводиться робити заново.

Від чого залежить вартість послуги?

Ціна вимірювань площі полів у багатьох випадках залежить від методу, яким вони виконуються. Також, важливими критеріями, що впливають на ціноутворення, вважаються віддаленість об'єкта, наявність вихідної документації, складність рельєфу місцевості і терміновість, з якої необхідно зробити роботу.

Коментарі та запитання:


Катя
Доброго дня. Скільки коштує обмір 1 га площі?
мене цікавить вартість обміру масивів по агрофірмі
наприклад масив 10 га і 50 га
а фіксованої ціни за 1 га у вас немає?
наприкла такий масив 24,5 га
Здолбунівський р-н, Рівненська обл
а яка ціна на площу 337 га у 4 масивах? і ціна за 1600 га в багатьох масивах
520 ділянок по кадастрових номерах
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня!
Для точного розрахунку вартості, напишіть нам кадастровий номер ділянки.
ціна сильно залежить від площі
Потрібен орієнтовний контур і дата обміру.
контур на гугл мапі
масив 10 га і 50 га ціна буде +- одинакова
До 30 Га буде мінімальний виїзд, за вартістю 10000 грн.
ціну за 1 Га можна враховувати при площах від 200 Га з урахуванням місце полеженія ділянки.
Потрібно скласти ТЗ. Для цього виписати кадастрові номери в таблицю, нанести їх на карту. Потім ми зможемо порахувати свої транспортні витрати, витрати по часу польотів і вивести ціну. У Люботи випадку без технічного завдання ціну важко назвати.
Орієнтовно можу запропонувати:
285 Га у 5 масивах - 28000 грн.
1165 Га в багатьох масивах - 75000 грн.
І ще найголовніше питання: для яких цілей потрібні обміри?

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення