Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Обмірні роботи вартість

Обмірними роботами називається цілий комплекс процедур, що проводяться з метою виявлення розміри різних конструкцій, які мають ці будівлі на момент проведення роботи. Така процедура необхідна у тих випадках, коли плануються якісь маніпуляції з цією будівлею. Так, заміри необхідно проводити, якщо будівлю збираються реконструювати, реставрувати або капітально ремонтувати, для того, щоб скласти паспорт конструкції або зібрати матеріали для архіву перед зносом, а також для того, щоб контролювати виконання будівельного процесу або порівняти фактичні показники з проектними.

Обмірні роботи вартість

При проведенні обмірних робіт застосовується спеціальне технічне обладнання, що дозволяє встановити дійсно точні параметри. А саме точність є найважливішим критерієм. Тим більше, що безпосередньо після обмірів треба перенести всі дані на креслення, які будуть виступати графічним документом. Цих креслень буде кілька - окремий для кожного поверху, а також для інших елементів. На таких документах вказуються не тільки параметри будівлі, але і всіх приміщень, розташованих усередині. Взагалі, всі обмірні роботи можна розділити на категорії в залежності від того, що саме потрібно досліджувати - це можуть бути внутрішні приміщення житлових, офісних, промислових або інших типів будівель, вимірювання зовнішніх параметрів будови в цілому і окремих його елементів - фасаду, покрівлі, фундаменту та інших, а також обміри інженерних об'єктів, наприклад, мостів.

Обмірні роботи мають свій алгоритм, який включає декілька послідовних дій:

  • перше, що виконується - це розробляється технічне завдання, яке проходить процедуру узгодження з клієнтом;
  • далі йдуть польові роботи безпосередньо на ділянці - створюється геодезична основа і проводяться обміри шляхом зйомки;
  • після цього всі отримані дані обробляються і складаються креслення.

Як правило, креслення надаються у двох варіантах - в електронному та друкованому. Це дає можливість замовнику розпоряджатися у подальшій роботі ними так, як йому зручно.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

обмірними роботами, як і з будь-якої іншої геодезичної послугою, пов'язане питання про їх вартість. Скільки коштує провести обміри однозначно сказати не можна. В кожному окремому випадку ціна буде своя і на неї впливає ряд причин. Це масштаби будови, яку потрібно досліджувати, кількість поверхів у ньому. Також все залежить і від переваг замовника - одному потрібні поверхневі креслення в стандартному графічному форматі, а іншому - тривимірна модель будівлі. Тому вартість обмірних робіт можна вирахувати тільки після бесіди з замовником і знайомства з самим об'єктом. Вартість обмірних робіт становить від 1900 грн.

Незалежно від того, якими характеристиками і параметрами наділен ваш будинок і які у вас вимоги до оформлення графічних результатів, компанія Гільдія Інжиніринг може запропонувати найоптимальніші ціни на проведення подібних робіт. Тим більше, що якість їх виконання знаходиться на високому рівні. Ви отримаєте тільки точні дані завдяки використанню професійних приладів та вмілим діям кваліфікованих співробітників.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення