Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виявлення незаконних споруд за допомогою дронів і безпілотників

Незважаючи на те, що безпілотні літальні апарати були винайдені більше півстоліття тому, на сьогодні їх застосування стало справжнім проривом і використовується в багатьох галузях людської діяльності. Інноваційні дрони активно застосовують в сільськогосподарській галузі, військовій, нафтопереробній, для захисту природи і навіть перевезення людей. А також вони стали незамінними інструментами для геодезистів. Використання безпілотників цілком законно, і регулюється нормами міжнародного права. За допомогою цього обладнання можна складати ортофотоплани, достовірні карти висот, виконувати контроль посівних угідь і меж. Завдяки інноваційним сенсорам, металодетекторам, мультиспектральним камерам і датчикам на борту (в залежності від модифікації дрона), можливе виявлення незаконних споруд за допомогою дронів і безпілотників в режимі реального часу.

Виявлення незаконних споруд з допомогою дронов і безпілотників

Пошук та ідентифікація різних нерухомих об'єктів, що відбувається з точним визначенням їх координат, які відразу передаються в наземну станцію управління. Другий варіант виявлення незареєстрованих будівель − пошук можна здійснити, проаналізувавши високоточні фотознімки та відеозаписи, отримані в результаті аерознімання, виконаного з висоти 100-1000 метрів.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Як здійснюється пошук незаконних об'єктів будівництва?

Дрон піднімається в повітря автоматично, для цього йому не потрібен спеціальний майданчик. Його маршрут, швидкість і висота польоту прописуються в бортовому комп'ютері. Якщо поставлена мета − виявлення незаконних споруд за допомогою дронів і безпілотників − вона може бути досягнута шляхом формування плану фактичної забудови, і, в подальшому, проводиться порівняння з офіційною картою забудови. Це необхідно для відстеження статусу і законності певного будівельного об'єкта та подальшого внесення даних про нього в електронний документообіг.

Нерідко дрони використовують для виявлення несанкціонованої діяльності в заповідних територіях. Також можливе їх застосування для виявлення нелегальних пунктів перетину кордону та пошуково-рятувальних роботах: це стало можливим, завдяки тому, що були вдосконалені цільові навантаження. Тепер безпілотники не тільки здатні відображати загальну картинку на конкретній місцевості, але навіть вишукувати на ній конкретні об'єкти і при зйомці зависати над ними.

Переваги роботи з безпілотниками

До суттєвих переваг дронів, у порівнянні зі стандартними методами, можна віднести:

  • економічність;
  • можливість роботи в складних погодних умовах, коли космічну зйомку і інші методи неможливо застосувати;
  • екологічність;
  • невеликий час для підготовки польоту;
  • високу мобільність;
  • не потрібна велика кількість кваліфікованих фахівців (достатньо одного експерта).

Безпілотники прийнято поділяти на три категорії. У більшості випадків використовують невеликі «мікро» апарати, вага яких не перевищує 5 кг. Дрони середнього класу, незважаючи на приставку «міні», важать 150 кг, а складне устаткування «максі» − до 9 тонн. Для такої послуги, як виявлення незаконних споруд за допомогою дронів і безпілотників досить «мікро»: апарат піднімається до кілометра в висоту, і здійснює політ протягом декількох годин.

Щоб замовити необхідну вам послугу, достатньо зайти на офіційний сайт ТОВ «Гільдія Інжиніринг», і зателефонувати за вказаними телефонам. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити заявку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення