Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Обстеження і паспортизація будівлі

Будь-яка будівля або споруда, незалежно від її цільового призначення, віку, форми власності і розмірів повинна мати офіційний документ, що підтверджує факт експлуатаційної придатності або непридатності. Такий документ називається паспортом. Саме паспорт є документом, який засвідчує технічний стан будівлі або споруди. Його отримують на основі проведення періодичного обстеження об'єкта нерухомості.

Обстеження і паспортизація будівлі

Обстеження і паспортизація будівлі здійснюється з метою оцінки її технічного стану, а також вибору методів і прийняття рішень для забезпечення її надійності під час експлуатації. Даний вид робіт здійснюється для складання паспорта технічного стану будівлі або споруди. Обстеження технічного стану споруди дозволяє простежити за:

  • техногенними змінами навколишнього середовища об'єкта;
  • інженерно-геологічними умовами майданчика споруди;
  • характеристикою ґрунтових вод, їх хімічним склад;
  • захисними спорудами і конструкціями;
  • змінами підстави будівлі, за деформаціями фундаменту;
  • можливі відхилення несучих конструкцій;
  • покриття та покрівлі споруди, а також інших елементів, проектування та влаштування яких регламентується будівельними нормами і правилами (СНиП).

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

По закінченні робіт з обстеження будівлі складається технічний звіт. Обстеження дозволяє визначити до якої категорії технічного стану належить об'єкт. Якщо вчасно проведення вказаних вище робіт були виявлені які-небудь дефекти або відхилення, то приймаються відповідні рішення щодо їх усунення. Лише після того, як всі роботи виконані оформляється Паспорт технічного стану будівлі встановленого зразка. Замовити обстеження та паспортизацію будівлі або споруди ви можете звернувшись в компанію “Гільдія Інжиніринг”.

Форма Паспорта заповнюється власником будівлі або споруди, взявши за основу дані, отримані в ході проведення обстеження технічного стану. Також у заповненні даного документа приймає фахівець організації, яка проводила геодезичне обстеження. Коли форма заповнена, на ній ставляться підписи власника і представника геодезичної організації. Паспорт шнуруется з додатками, п'ять з яких є обов'язковими, а решта додаються в разі необхідності виявлення певних особливостей об'єкта нерухомості. Паспорт оформляється у двох примірниках. Один передається на зберігання власнику будівлі або споруди, а ще один передається в архів організації, яка здійснювала проведення обстеження та паспортизації будівлі.

Подальше проведення обстеження відбувається або за потребою позапланового проведення даної процедури, відповідно до правил обстеження та оцінки технічного стану будівлі або споруди.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" таку процедуру, як обстеження і оцінка технічного стану будівель і споруд, різних об'єктів нерухомості. Кваліфікація наших фахівців, а також новітнє технологічне обладнання, яке вони використовують у своїй роботі, дозволяють отримати достовірні відомості про технічний стан будівель і споруд.

Коментарі та запитання:


володимир
Якщо на технічному паспорті є  номер інветаризаційної справи, чи потрібен Реєстраційний №

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення