Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Обстеження коттеджів та магазинів

У власника коттеджу може виникнути ряд питань, пов'язаних з проживанням у будинку. Його може зацікавити, є район його проживання екологічно благополучним, чи немає поблизу промислових підприємств, чи на достатній відстані від котеджу проходить автомагістраль, чи не робить район екологічно неблагополучним найближчий сміттєспалювальний завод або полігон твердих побутових відходів. Він може звернутися у фірму, що виконує обстеження котеджів.

Обстеження коттеджів та магазинів

Фахівцями фірми може бути перевірений радіаційний фон. У разі, якщо він підвищений, варто визначити, які фактори викликають це явище. Джерелом підвищеної радіації можуть бути конструкції будівлі, або ж використані облицювальні матеріали. Проблему в ряді випадків можна усунути. Дискомфорт можуть викликати електромагнітне випромінювання, використання при ремонті або будівництві токсичних матеріалів, не екологічні меблі. До складу робіт входять різні виміри та лабораторні дослідження.

Після проведення обстеження котеджу власник отримає розроблені рекомендації для вирішення проблем.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Обстеження магазинів: паспорт будівлі

Будівля, в якій розташований магазин, повинна мати документ, що підтверджує її придатність до експлуатації, - паспорт. Підставою для його одержання служить проведене періодичне обстеження. Непридатність будівлі до експлуатації також підтверджується документально.

Обстеження технічного стану будівлі виконується фахівцями фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Під час проведення робіт особлива увага приділяється таким питанням, як техногенні зміни, що відбулися в середовищі, яке оточує магазин; геологічна будова ділянки розташування магазину або котеджу; хімічний склад підземних вод та їх розвиток; стан конструкцій, основи і фундаментів.

При виявленні деформацій, дефектів і відхилень приймаються рішення щодо їх усунення. По завершенні робіт складається Паспорт технічного стану будівлі. Заповнена форма закріплюється підписами власника і представника геодезичної організації, що проводила обстеження. Один примірник паспорта зберігається у власника магазину, а другий у фірмі, яка виконала обстеження.

Обстеження будинків і магазинів: теплоаудит

Комфортно перебувати в будинку, де тепло і затишно, не заважають протяги, і не ляскають двері. Те ж стосується і магазинів. Для виявлення місць втрат тепла в будинку виконується теплоаудит будівлі.

Теплоаудит проводять, використовуючи тепловізор. Це прилад, на дисплеї якого різними кольорами показуються ділянки з різною температурою. Направляючи прилад на різні частини котеджу, визначають місця з підвищеною і зниженою. Перевірку проводять зовні і усередині котеджу.

Доцільно виконувати дану перевірку після зведення стін і даху перед внутрішньою обробкою. На цьому етапі найлегше усунути витік тепла з котеджу при їх виявленні. Всі частини будинку обстежуються. Теплоаудит проводиться високочутливим по температурі тепловізором з великим діапазоном температур.

Теплоаудит можна проводити на будь-якому етапі існування котеджу. Перед ремонтом чи реконструкцією, для виконання утеплення стін з метою зменшення обігріву котеджу в осінньо-зимовий період.

Фахівці фірми, що мають достатній досвід у виконанні такого роду обстежень, легко інтерпретують показання тепловізора. По завершенні перевірки буде складено детальний звіт з фотографіями.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення