Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Моніторинг будівель і споруд

Кожна будівля - це конкретна історія. І мова йде не про культурні, архітектурні чи історичні цінності. У кожного будинку є своя історія будівництва. Є свій проект, рік побудови, паспорт  та адреса розташування. І від усіх цих параметрів залежить, як довго простоїть конструкція, як вона буде експлуатуватися. Також на це впливає її функціональне призначення. Одні чинники можуть бути позитивними, інші негативними. В деяких випадках буває, що сукупність показників визначає ідеальне місце для будівлі. А іноді трапляється навпаки - збіг негативних факторів значно скорочує процес експлуатації будівлі.

Моніторинг будівель і споруд

Виявити порушення, зміни в самій будівлі і окремих його частинах і покликане обстеження споруд. Цей моніторинг спрямований на контроль над окремим об'єктом, на аналіз його стану, а також оцінку. Якщо будівлі необхідна реконструкція або капітальний ремонт, можливість проведення даних процедур також визначається за допомогою обстеження. Своєчасний і правильний геодезичний моніторинг допоможе уникнути аварійних ситуацій на конкретному об'єкті.

Основна задача, яка ставиться перед фахівцями нашої компанії, коли до нас звертаються за послугою обстеження, - це визначити стан конструкції і знайти пошкодження. Знаючи цю інформацію, можна вибудовувати якісь прогнози щодо розвитку ситуації в подальшому.

Провести обстеження будівлі можна за бажанням самого власника. Але є ряд випадків, коли без такої процедури обійтися ніяк не можна. В першу чергу, коли конструкція має явні ознаки руйнування, помітні неозброєним оком. Якщо запланована реконструкція або перепланування, то також потрібно провестимоніторинг. Ще один випадок - це продовження будівельного процесу після довгого простою. Тривалість при цьому може скласти кілька років.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

В залежності від тих цілей, які ставить перед нами замовник, а також від індивідуальних характеристик будівлі, ми можемо проводити різні процедури обстеження. Усі їх можна розділити на три великі блоки.

Перший блок - це стадія знайомства з територією і об'єктом. Наші працівники оглядають будову з метою отримати як можна більше об'єктивних відомостей. На підставі попередніх даних можна планувати подальший план наших дій. В рамках цього блоку також визначаються параметри будівлі, функціонування його інженерних споруд, виявлення температурних особливостей, відомостей про руйнівні елементи, наприклад, коррозіях. Також потрібно ознайомитися з попередніми геологічними і геодезичними матеріалами, які зможуть пролити світло на ті або інші особливості конструкції.

Другий блок - це саме обстеження. В його рамках окремо обстежується кожен елемент - фундамент, несучі елементи,  перекриття, сходи, покрівля та інші. Обстежитися може не тільки будинок, але і грунт під ним, якщо в цьому є необхідність і ці відомості які вплинуть на підсумок.

Третій блок передбачає проведення розрахункових робіт. Розраховуються фундамент, стіни, перекриття. Розрахунковий блок йде завершальним, тому що відомості для нього беруться з попередніх процедур.

Технічна документація, що складається за результатами моніторингових робіт, що містить повні дані про будівлі. Крім звіту робляться конкретні офіційні технічні висновки, які передають стан будови на даний момент, а також дані для можливості проведення реконструкції або перепланування.

Обстеження будівель і споруд з представниками компанії Гільдія Інжиніринг виходить повним, точним і об'єктивним.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення