Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Обстеження будівлі при реконструкції

Нову, красиву будівлю можна отримати не тільки вивівши її з нуля, а і виконавши якісну реконструкцію. Реконструкція дає можливість змінити функціональне призначення споруди, перетворити її зовнішній вигляд, додати функціональності зсередини. Цей процес не менш масштабний і трудомісткий, ніж будівництво. Часто буває, що легше збудувати нову, ніж відновити стару.

Обстеження будівлі при реконструкції

Щоб провести реконструкційний процес якісно і точно, необхідно всебічно обстежити будівлю, яку належить змінювати та перероблювати. Саме з цієї процедури і повинні починатися реконструкційні роботи. Лише детально вивчивши всі особливості старої будівлі, її сильні і, особливо, слабкі сторони, можна говорити про надійність, довговічність нової, переробленої конструкції. Адже недобросовісний, недбалий підхід власника об'єкта і фахівців, які найняті виконувати обстеження, може призвести до даремно витрачених фінансів, руйнувань і навіть людських жертв. Щоб всього цього уникнути підходьте до даної процедури відповідально і вибирайте в якості виконавця компанію Гільдія Інжиніринг.

Потреба провести обстеження перед реконструкцією може виникнути в тому випадку, якщо будова має видимі пошкодження, зміни, дефекти, які були отримані в ході експлуатації будівлі. Негативними факторами, які впливають на стан конструкції, виступають температурні перепади, корозії, просадки та інші.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Але навіть якщо таких негативних змін не спостерігається, все одно може знадобитися обстеження. Наприклад, у тому випадку, якщо в ході реконструкції планується не просто облагородити вигляд будівлі, а що-то до нього добудовувати, додавати поверхи, розширювати приміщення, прибираючи стіни. Або якщо ви хочете повністю змінити функціональне призначення будови (наприклад, з житлового зробити виробниче або навпаки). Але навіть якщо якихось глобальних змін не передбачається, необхідність проведення подібної процедури не відпадає, а є актуальною. Адже в будь-якому випадку, будівля в ході експлуатації і після закінчення часу старіє, на неї впливають природні фактори - опади, особливості грунту та інше.

Обстеження цілої будівлі при реконструкції - багатогранний процес, адже потрібно виконати моніторинг кожного з ключових елементів. Тому наші фахівці, щоб не упустити нічого, складають чіткий і докладний план обстеження, де розписана вся послідовність дій. А ці дії починаються з огляду всієї супутньої документації. Коли знайомство з об'єктом завершилося, то перше, що потрібно зробити - це оглянути будівлю, звернути увагу на кожен елемент, виявляючи в процесі огляду місця з пошкодженнями.

І далі починається найбільша, активна частина обстеження. Спочатку проводяться вимірювання, щоб встановити параметри будови  і кожної з його частин. Далі аналіз переноситься безпосередньо на деформації і пошкодження. Паралельно потрібно випробовувати міцність матеріалів, які використані при зведенні провідних елементів, що мають ключове значення. Визначається ступінь допустимого навантаження на конструкцію.

Результати, отримані на місці, обробляються нашими фахівцями. Також складається і звіт. У ньому викладаються та аналізуються всі отримані відомості і робляться висновки про стан будівлі та її здатність до подальшої експлуатації.

Ступінь і глибина обстеження визначається в кожному конкретному випадку після бесіди з замовником. Все залежить від того, які його плани щодо цієї будови і яку реконструкцію він хоче проводити. У будь-якому випадку, наше завдання - це надати максимум корисної та точної інформації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення