Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Оформлення права власності на земельну ділянку

Компанія Гільдія Інжиніринг займається оформлення права власності на земельну ділянку, також у спадщину, під житловим будинком, до них входять як польові геодезичні виміри ділянки, так і офрмление технічного звіту на земельну ділянку землевпорядниками

Оформлення права власності на земельну ділянку

Оформлення земельної ділянки у якості своєї власності завжди було досить тривалим. Необхідно було отримати державний акт на свою ділянку. А цей процес міг затягнутися не тільки на кілька місяців, але навіть і на кілька років. Але в 2013 році відбулося реформування земельної галузі, в результаті чого був прийнятий Закон про земельний кадастр, який змінює процедуру оформлення права власності на земельну ділянку.

Оформлення права власності на ділянку

Державний акт, який раніше кожен повинен був отримати для вступу до правоволодіння землею, тепер потрібен лише в тих випадках, коли ділянка виділяється в перший раз. Тобто всі ті, хто отримує землю в результаті операції купівлі-продажу, обміну або заповіту, звільняються від клопіткої процедури оформлення держакту. У таких випадках на акті попереднього власника робиться спеціальна позначка і вже наявний державний документ прикріплюється до інших документів - угоди купівлі-продажу, свідоцтва про право успадкування, договором дарування. Згідно з новим законодавством створені дві структури, кожна з яких відповідає за свою сторону реєстрації: Державний земельний кадастр відповідає за технічну сторону, а Державний реєстр прав через юридичну. Якщо ви зареєстрували вашу землю тільки в кадастрі, то повних прав на володіння нею ви ще не маєте. Тільки після проходження процедури в реєстрі речових прав ви будете повноцінним власником ділянки.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Ці нововведення були розраховані на те, щоб зробити весь процес оформлення права власності більш швидким, простим і менш корумпованою. Але на практиці все вийшло не так ідеально, як в проекті. Виникає плутанина з документами, з порядком відвідування тих чи інших державних установ, до кабінетів продовжують вибудовуватися черги. Усіх цих клопотів можна уникнути, якщо за допомогою в оформленні права власності на земельну ділянку звернутися до кваліфікованих помічників. Такими є фахівці компанії «Гільдія Інжиніринг». Ми зможемо надати вам консультативну допомогу з питань землеустрою - які органи відвідати, які документи зібрати. Також ми готові допомогти вам на всіх етапах оформлення:

  • Складання та приведення в порядок всіх технічних документів, які стосуються земельної ділянки, його меж;
  • Оформлення кадастрового плану - виконання кадастрової зйомки, визначення меж, а також координат ділянки. Це необхідна процедура для отримання кадастрового номера;
  • Виконання всіх необхідних запитів в будь-які органи і установи, а також отримання погоджувальних документів;
  • Проходження реєстрації в Державному земельному кадастрі та отримання свідоцтва;
  • Супровід до Державного реєстру прав, якщо це необхідно, для остаточної реєстрації.

Щоб оформити право власності вам знадобиться наявність таких обов'язкових документів:

  • заяву, складену у відповідній формі;
  • документація із землеустрою. Повинна бути надана не тільки копія, але і оригінал документу;
  • матеріали, які є підтвердженням того факту, що була проведена оплата всіх послуг державної реєстрації.

Якщо земельна ділянка відноситься до декількох кадастрових реєстраторів, то цей факт може спричинити за собою певні труднощі в отриманні документа на право власності в Державному кадастрі, так як кожен реєстратор, спираючись на статтю 24 ЗУ "ПРО державний земельний кадастр", може дати відмову в оформленні прав власності на дану земельну ділянку. В такому випадку спір допоможе вирішити лише судовий процес.

Співпрацю з нами, юристами-геодезистами-землевпорядниками, допоможе вам зберегти свій час і значно прискорити всю процедуру оформлення права власності на вашу земельну ділянку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення