Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Оформлення права власності на землю

Увага АКЦІЯ, кадастровий номер під ключ за 45 днів, всього за 4500 грн!

Оформлення права власності на землю

Компанія Гільдія Інжиніринг виконає послугу Оформлення права власності на землю, в комплекс робіт входить збір всіх необхідних документів, геодезія, землевпорядкування, супровід юристів з нерухомості. Ми оформимо вашу землю під будинком, гаражем. Працюємо по всій Україні. Стати повноцінним власником земельної ділянки згідно з чинним законодавством України можна:

 • приватизувавши ділянку або ж безкоштовно отримавши її із складу земельних ділянок держ. комунальної власності;
 • шляхом придбання, відчуження за договором, отримання спадщини або оформлення дарчої.

Земля в нашій країні має три види власності, одна з яких приватна, інша - державна, і третя - комунальна.

Право власності - це право володіти, користуватися і розпоряджатися ділянкою землі. Під цим мається на увазі частина поверхні землі з зазначеним і встановленим кордоном, зазначеним місцем розташування ділянки, і з документально оформленим на неї правом.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Право власника на ділянку землі поширене:

 • у встановлених межах відведення земельної ділянки;
 • на поверхневий шар ґрунту;
 • на об'єкти, які розташовані на водоймах;
 • на ліси і інші насадження, які розташовані на земельній ділянці;
 • на просторову область;
 • на глибину і висоту, яка необхідна при будівництві різних об'єктів нерухомості.

Свідоцтво про право власності - це встановлений документ визначеного зразка. Для оформлення такого роду документів, потрібно дуже багато часу, а це часто доставляє масу турбот. Відбувається це із-за складної і заплутаної в дрібних деталях організації щодо оформлення такого свідоцтва. Так трапляється, що юридично не підготовленим людям дуже важко самостійно вирішувати всякі проміжні деталі. Тому, потрібно акцентувати увагу на особливій важливості і допомоги висококваліфікованих консультантів у питаннях землеволодіння. Зверніть увагу на компанію Гільдія Інжиніринг. Компанія завжди надасть послуги кваліфікованих і досвідчених юристів своїм потенційним клієнтам. Фахівці компанії зможуть допомогти при вирішенні будь-яких проблем, що виникають по оформленню на землю державного свідоцтва. За роки накопичений позитивний досвід у цій сфері, дозволяє дати гарантії отримання якісної допомоги та підтримки. Вартість послуг визначена індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Необхідні документи:

 • копії ідентифікаційного коду та паспорта;
 • копія рішення органу місцевого самоврядування про передачу ділянки;
 • техдокументація, яка видається землеустроєм (при її наявності).

У законодавстві відбулися деякі нововведення, в документі на ділянку землі будуть відображені наступні етапи:

 • 1-й етап - отримання прав власності;
 • 2-й етап - їх реєстрація.

На 1-му етапі робиться висновок та засвідчується нотаріусом цивільно-правовий договір, який підтверджує купівлю ділянки землі. Державний акт про право власності від попереднього власника - це обов'язковий додаток до договору. При цьому нотаріус зобов'язаний внести відмітку про передачу права власності, в повній відповідності з розробленим Кабміном України порядку.

2-й етап - Реєстрація договору (акту) в місцевому органі землересурсів на заповнення технічних документів по землеустрою на розробку документації, що засвідчує права власника на ділянку землі. При цьому органи земельних ресурсів отримують за календарем всього лише 14 днів, щоб зареєструвати таке право. З цього моменту, коли зацікавлений набувач отримує документи, де зареєстровано його право власності, він вважається повноправним власником цього земельного відводу.

Компанія Гільдія Інжиніринг тісно співпрацює з ГосземАгенством з початку 2010 року, ми виконуємо абсолютно всі геодезичні зйомки для нових кадастровыйх номерів та приватизації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення