Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Визначення межи по кадастровому номеру

На сьогоднішній день найбільш ефективно визначити межу можна тільки по кадастровому номеру, саме тому визначення межи по кадастровому номеру - і є головним напрямком діяльності геодезичної компанії Гільдія Інжиніринг.

Визначення межи по кадастровому номеру

Межі ділянки завжди виступали предметом спору між власниками суміжних територій, так званими сусідами. Боротьба за зайві метри, а іноді навіть сантиметри землі може бути настільки гострою, що завершується вона тільки в залі судового засідання, і то не завжди. Тому своєчасне закріплення меж є дуже корисною і потрібною послугою, яку надає наша компанія в рамках геодезичних робіт. Ми можемо провести процедуру винесення меж ділянки в натуру і встановити на ключових точках спеціальні символи для того, щоб ні у кого не виникало претензій на вашу територію. Тим більше, що ми не просто ставимо знаки, але і видаємо відповідний офіційний документ - Акт про винесення меж в натуру. Така процедура потрібна в тому випадку, якщо ви хочете провести будь-яку операцію з вашою землею або судіться за межі території, провести встановлення межових знаків. Однак головне її призначення - це те, що вона входить в перелік обов'язкових робіт для отримання кадастрового номера.

Крім установки межи по кадастровому номеру, основний геодезичної роботою для оформлення кадастрової документації є кадастрова зйомка. Саме вона може максимально точно зафіксувати кордони території. Крім вашої ділянки, зйомці підлягають і є сусідами для того, щоб встановити правильність існуючих кордонів, порівнявши їх з документально закріпленими. Зокрема, повинна йти прив'язка до Державної геодезичної мережі в єдиній системі координат. Обов'язковою умовою кадастрових робіт є не просто зйомка сусідніх територій, але і документальне узгодження меж з їх власниками.

Для процедури кадастрової зйомки важливим моментом виступає підготовчий етап. На цій стадії геодезисти в першу чергу повинні розробити технічне завдання на проведення цього процесу, без якого приступати до основної роботи не можна. Також потрібно визначити схему робіт і вивчити попередні матеріали земельно-інженерного та кадастрового характеру, що стосуються цієї ділянки.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

На підставі даної зйомки складається кадастровий план, куди заносяться не тільки кордони, але і геодезичні координати земельної ділянки, та інші ключові параметри. Зокрема, сюди наносяться також і нерухомі об'єкти, якщо такі є на знімається території. З правильно оформленими документами за результатами кадастрових геодезичних робіт на ділянці можна приступати до оформлення кадастрового номера. Потім переходимо до етапу встановлення межових знаків.

Кадастрова зйомка, що проводиться нашою компанією, здійснюється із застосуванням сертифікованих електронних тахеометрів  і передових систем GPS, тільки сертифікованими фахівцями, що володіють відповідною професією і кваліфікацією. Таким чином, ми можемо гарантувати своїм замовникам високоточну і правильну роботу по визначенню меж. А це важливо. Адже навіть невелика помилка геодезиста в ході знімального процесу або на етапі обробки результатів і складання плану може призвести до суттєвих проблем замовника зі своїми сусідами, а також землевпорядними організаціями.

Визначити межу по кадастровому номеру вам допоможуть фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг". Крім надання даної послуги, наші геодезисти виконають такі роботи, як встановлення і відновлення меж ділянки. Також вони допоможуть вам отримати кадастровий номер на землю та багато іншого. Телефонуйте з радістю проконсультуємо, дамо пораду, допоможемо вам визначити на місцевості межу по кадастровому номеру. Зв'язатися з нашими співробітниками ви зможете за телефоном, вказаним на сайті, або поспілкуватися з ними в онлайн-чаті. Також для вас діє послуга "Замовити зворотній дзвінок", скориставшись яким ви також зможете зв'язатися з нашими фахівцями.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення