Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Визначення площі ділянки по карті, за координатами на місцевості

Визначити точну площу земельної ділянки можливо завдяки проведенню певних геодезичних робіт. Топографо-геодезичні послуги надаються спеціалістом з землеустрою або незалежним експертом. Виконавець даних робіт повинен мати певний досвід в наданні даних послуг, відповідну кваліфікацію, а також володіти навичками для використання спеціалізованого технологічного обладнання. Саме завдяки цим складовим можливо провести всі топографо-геодезичні роботи, спрямовані на визначення меж ділянки, якісно і оперативно. Земельно-технічна експертиза дозволяє не тільки вирішити питання про визначення земельної ділянки, а також такі, як:

  • відповідність реального розміру земельної ділянки встановленим параметрам Державного акту, що підтверджує право власності на дану територію;
  • чи були порушені кордони сусідами;
  • яка площа ділянки є власністю власника.
.

Визначення площі ділянки по карті, за координатами на місцевості

Актуальність визначення площі земельної ділянки досить висока. В першу чергу, вона впливає на матеріальну сторону питання - в залежності від площі встановлюється ціна для продажу або оренди ділянки, а також залежить розмір його оподаткування. Це є вагомою причиною для проведення подібної процедури самим ретельним чином. Площа земельних ділянок визначається після виконання геодезичних досліджень. Така послідовність значно полегшує проведення обчислювальних робіт, тому що при геодезичному аналізі здійснюються вимірювання меж ділянки. І вже на підставі цих даних простіше виконувати визначення площі ділянки.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Визначення площі ділянки по карті

Дана процедура може проводитися декількома способами. У деяких випадках можлива комбінація двох способів. Кожен з методів виходить з сукупності характеристик ділянки - призначення майбутньої будови, розмірів, рельєфних особливостей, результатів геодезичних досліджень та вимірювань, наявності картографічних документів. Перший спосіб - аналітичний. Він є найбільш точним з усіх трьох. В його основі лежить вимірювання площі по лініях і кутах ділянки, а також їх координатами. При цьому застосовуються певні обчислювальні формули. Цей спосіб передбачає наявність геодезичних вимірювань, які беруться за основу. Від якості попередніх геодезичних робіт залежить і якість аналітичного методу.

Графічний спосіб використовується в тих випадках, коли не були проведені попередні вимірювання ділянок. У такому разі заміряються кути і лінії не на дільниці, а на плані або за наявними координатами. Весь необхідний ділянка поділяється на прості фігури - трикутники, прямокутники. Окремо вимірюється кожна фігура і обчислюється площа. Якщо ділянка багатокутний, то краще проводити розрахунки за координатними точками. В цілому, такий підхід може дати хибні результати.

Визначення площі ділянки за координатами на місцевості

Механічний спосіб передбачає обчислення площі також на плані, але з використанням призначених для цього приладів, наприклад, планіметрів. На карті обводиться необхідну ділянку приладом та, виходячи з його свідчень, проводяться розрахунки. Тут також, крім правильності складання карти-плану на точність може впливати такий фактор як похибка самого приладу. Механічний - самий неточний з усіх методів.

Компанія «Гільдія Інжиніринг» проводить будь-які роботи, пов'язані з земельними ділянками. У нас в штаті працюю компетентні фахівці-геодезисти, інженери. Вони виконують і попередні геодезичні дослідження, топографічну зйомку, заміри ділянки, а також професійно здійснюють визначення його площі. При цьому використовуються спеціальні комп'ютерні програми, що дозволяють провести розрахунки будь-якої складності максимально достовірно. А попереднє вимірювання ділянки нашої ж компанією забезпечить додаткову точність при виконанні підрахунків.

Вартість проведення даних геодезичних робіт залежить від різних факторів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення