Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


визначення просідання ґрунту, порід

Компанія Гільдія Інжиніринг виконає геологічні дослідження з визначенням просідання ґрунту, порід, відносної просіданням грунтів, типу ґрунтових умов за просіданням, просадних властивостей грунтів. Предовые методи у нових лабораторіях виробляють точне визначення типу просідання грунтів, а так же:

  • визначення просідання;
  • визначення типу ґрунтових умов за просіданням;
  • визначення просадних властивостей грунтів;
  • методи визначення просідання порід;
  • визначення типу просідання;
  • визначення просідання грунту;
  • визначення відносної просіданням грунтів;
  • визначення просідання лесових грунтів;
  • визначення просідання порід.

Серед характеристик ґрунтів виділяється їх просадочность, наше завдання виконати визначення просідання. Даний термін має на увазі ступінь можливості грунту зменшуватися в обсягах в мокрому стані, якщо немає можливості розширитися по сторонам. Часто просадочность проявляється ранньою весною, коли все змінюється, в тому числі і грунт, між пухкими елементами якого тануть крижані елементи. На процес просідання впливають вібрації і сейсмічна активність певної території. Всі ґрунти залежно від ступеня пористості та інтенсивністю просідання поділяються на непросадочные, сильнопросадочные і слабопросадочные, це і є методи визначення просідання порід.

визначення просідання ґрунту, порід

Перед розробкою фундаменту потрібно виконати визначення типу ґрунтових умов за просіданням, а саме визначення просадних властивостей грунтів.

Ще одна диференціація ділить всі грунти залежно від типу просідання (визначення типу просідання). Так, виділяється тип, просадка при якому відбувається під вагою самого ґрунту. Другий тип вимагає додаткової, сторонньої навантаження, для того, щоб просісти. Саме тип, а також ступінь навантаження, яку здатний витримати грунт не просаживаясь, визначається шляхом геологічного аналізу в лабораторних умовах. Щоб зрозуміти, наскільки сильна в цьому місці просідання, потрібно дізнатися не тільки її показник в змоченому вигляді, але і початкові дані тиску і вологості. Знаючи початкові показники, які є мінімальними, можна спрогнозувати, як поведе себе грунт при більш сильних навантаженнях і вологості. І точність цих даних - найголовніше при проведенні геологічних досліджень.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Типологія грунту за просіданням, а також інші показники, пов'язані з цим питанням, визначаються шляхом вивчення місцевості, ознайомлення з нею та розгляду стану тих конструкцій, які вже зведені на даній території. Обов'язково мають бути виконані та лабораторні тести, а також спеціальне дослідження у вигляді замочування досвідчених котлованів спрямованих на визначення відносної просіданням грунтів та визначення просідання лесових грунтів.

Ще на етапі знайомства з територією, потрібно з'ясувати такі моменти, які є дуже важливими при складанні загальної картини про геологічні особливості ділянки, визначення просідання грунту. Цими моментами виступають розташування території щодо географічних показників, клімат, рельєфні особливості. Про наявність просідання можуть сказати і такі явища як просадні блюдця.

Геологічний аналіз дасть можливість з'ясувати складові ґрунту, верстви і ті зміни, які відбуваються в грунті за міру зміни цих шарів та їх поглиблення, його щільність і вологість. При заборі зразків необхідно дотримуватися спеціальну техніку і бути гранично обережними,  щоб не допустити змішування шарів, зберегти їх цілісність і вологість.

Проведення лабораторних аналізів, а також практичного замочування ґрунту в котловані дає можливість інженерам отримати повні відомості про ступінь просідання ґрунту на даній території, та визначення просідання порід. Без цих відомостей просто неможливо розробити план дій на ділянці перед будівельними роботами. Геологічні аналізи з визначення просідання допоможуть вам звести надійне і безпечне будова. А кваліфіковані фахівці нашої компанії проведуть всі необхідні роботи і забезпечать точні результати.

Коментарі та запитання:


Іван
Вітаю. Відбувається просідання грунту. Необхідно визначити причину та можливі наступні заходи.  Загальна площа 1477м
біля одноповерхового будинку
діаметр -1, глибина 0,5
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! У таких випадках рекомендуємо виконати геологічні вишукування з бурінням геологічних свердловин 3 шт до 8 метрів, а також перевірити грунти під фундаментами шурфами. На підставі звіту звертатися до проектувальників для вжиття заходів з водовідведення та осушенню ділянки.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення