Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Визначення земельної ділянки

Опис земельної ділянки - це не тільки сукупність технічних звітів, графічних матеріалів. Це окремий офіційний документ, який носить комплексний характер. Визначення земельної ділянки в повній мірі розкриває характеристики цієї самої ділянки. Цей документ є обов'язковим для будь-яких операцій з землею. Зокрема, в ході купівлі-продажу повний опис є необхідною складовою договору. Також подібний опис повинен включатися в пакет кадастрової документації.

Визначення земельної ділянки

Опис має бути максимально повним. Справа в тому, що цей документ складається таким чином, щоб за допомогою нього можна було побачити повну картину території і дізнатися про конкретну ділянку. Якщо в ході опису будуть враховані не всі позиції та розділи, то воно втратить свою індивідуальну спрямованість. Конкретику надають цифрові значення і характеристики, особливо відомості про координати.

Так опис земельної ділянки - комплексний документ, то, відповідно, він містить кілька блоків. Крім таких даних як площа, рельєф та інші фактичні, геодезичні особливості території, тут присутня ще й економічна характеристика, а також описується юридична інформація про території. Лише поверхневий перелік даних виглядає таким чином: адреса знаходження координату, кадастровий номер, форма, площа, рельєф, дані про водних ресурсах та екологічної ситуації, цільове призначення ділянки, наявність на ньому нерухомих об'єктів, розташування комунікаційних ліній. З юридичних даних - це адреса власника, якщо мова йде про комунальний, промисловий об'єкт, то відомості про інвентаризаційний номер, реєстрацію, про власника.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

В кожному конкретному випадку опис може доповнюватися тими або іншими характеристиками в залежності від об'єкта і його призначення. Так, наприклад, якщо мова йде про опис локального ділянки, а цілого району або кварталу, то тут потрібно вказати відомості демографічної, екологічної, соціальної спрямованості. А в тому випадку, якщо територія представляє історичну або культурну цінність, то в описі потрібно вказати, яким саме періодом історії або культурним напрямком це пов'язано. Також в цьому разі має бути розширений і опис інфраструктури.

Економічна складова опису земельної ділянки являє собою визначення оцінки території. Саме повнота відомостей про території і зіграє важливу роль при виведенні кінцевої вартості землі. Також визначення вартості передбачає дослідження та детальний аналіз найбільш оптимальних способів використання даної ділянки.

Ще однією складовою комплексного опису земельної ділянки крім текстової частини є візуальна інформація. Зокрема, це зображення необхідної території, які наочно передають точність усього, що описано в текстовій частині.

Щоб скласти подібний комплексний документ, необхідно дослідити саму ділянку, та опрацювати великий масив документації технічного характеру - проектний пакет матеріалів і кошторис, технічний паспорт БТІ, результати геодезичних вишукувань, фінансові звіти, бухгалтерію та інше.

Якщо деякі відомості, що мають термін давності, є застарілими та неактуальними, то може знадобитися оновлення відомостей. Наприклад, якщо результати геодезичних вишукувань уже застаріли, то доведеться провести повторне топографічне дослідження. У будь-якому випадку, фахівці компанії  Гільдія Інжиніринг зможуть провести визначення земельної ділянки якісно і максимально повно з урахуванням всіх його особливостей.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення