Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Визначення земляних робіт

У будівельний процес входить безліч різних процедур і робіт. Однією з важливих, дуже дорогих і складних складових є земляні роботи. Це цілий комплекс робіт у ході будівництва. Вони включають в себе розробку котловану, виїмку грунту, його укладання. Земляні роботи – це важлива частина будь-якого будівельного процесу незалежно від призначення і житлового, промислового, гідротехнічного і транспортного. В ході цих робіт утворюються траншеї, котловани, які стають основою для будівель, доріг та інших конструкцій. Крім будівництва дана робота необхідна для реалізації ідей ландшафтного дизайну або для вертикального планування.

Визначення земляних робіт

Однак земляні роботи, для якої б цілі вони ні виконувалися, починаються не з практичних процесів на самій ділянці. Визначення земляних робіт, їх обсягів та витрат на них – ось з чого починається подібна процедура.

Визначення обсягів земляних робіт починається з їх розрахунку. Це потрібно зробити з кількох причин. Найголовніша з них – на підставі даної процедури здійснюється підрахунок вартості цього етапу будівництва, а також тимчасових витрат на нього. Що робити з вийнятим грунтом, також стане відомо в ході розрахункових заходів. Адже прораховується і доцільність вивезення грунту або розподілу його по території. Крім цього, завдяки грамотним розрахунками можна правильно вибрати той метод, яким земляні роботи будуть здійснюватися.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Визначення земляних робіт та їх розрахунки проводяться за спеціальним алгоритмом і формулами. Але перш ніж приступити до розрахункових робіт, необхідно отримати детальну інформацію про саму земельну ділянку. І для цього необхідна геопідоснова. Це різновид топографічного плану території з додатковими відомостями. Інженерам, які будуть виконувати земляні роботи, цікавлять дані про рельєф, площі ділянки і розташування на ньому комунікацій. Відомості про рельєф – ключова інформація, яка знадобиться для розрахунків. Адже на її основі можна виконати розрахунки грунту, який потрібно вийняти або, навпаки, досипати для здійснення подальших робіт. Адже рельєф не у всіх місцях однаковий. Якщо на передбачуваному місці будівництва є височина, то ґрунту звідти вийде більше. А якщо мова йде про ландшафтний дизайн, щоб зробити ділянку рівною, доведеться досипати грунт в низини, якщо такі є.

Визначення земляних робіт

Для розрахунку земляних робіт потрібно попередньо провести іншу геодезичну процедуру – топографічну зйомку. Якщо всі роботи геодезичного характеру виконує одна і та ж команда інженерів, то в отриманні топографічних даних не буде проблем. Адже перед проектуванням подібна процедура буде виконуватися обов'язково.

На підставі геодезичних даних і вимірювань потім проводяться самі розрахункові роботи. Отримані параметри беруть за основу розрахунків. А саму  ділянку, яку потрібно прорахувати, приймають за прості геометричні фігури, площу яких обчислюють за відповідними формулами. Потім всі показники сумуються, щоб вивести загальний результат.

Крім електронних геодезичних приладів, які використовуються для зйомок ділянки, для визначення земляних робіт застосовується і спеціальне програмне забезпечення. Саме ці програми дозволяють отримати точні дані і правильно провести розрахунки. А кваліфікація фахівців "Гільдія Інжиніринг" не тільки прискорює процес, але робить його більш якісним і грамотним.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення