Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Як визначити площі використовуваних орних земель і ділянок

Для чого потрібно визначати площі використовуваних орних земель і порожніх ділянок?

Складання бізнес-плану - справа непроста. Бізнес-план розробляється не тільки при створенні нових підприємств чи господарств, а й при входженні їх у новий етап розвитку або зміни напряму діяльності. Вагомою частиною бізнес-плану є фінансовий план, в якому прописуються передбачувані доходи і видатки. Чим точніше заложатся цифри в основу розрахунків, тим реалістичніше буде план.

Визначати площі використовуваних орних земель і порожніх ділянок

Для орних земель необхідно встановити їх точні площі для підрахунку техніки, необхідної для придбання, а відповідно, і пально-мастильних матеріалів. Чим достовірніше відома оброблювана площа, тим точніше буде виконаний розрахунок добрив і насіння.

Порожні ділянки є джерелом розвитку. Їх слід використовувати для розширення орних площ або організації підсобного виробництва. Особливо в останньому випадку краще заздалегідь відати, чи вистачить місця для розміщення того, що замыслено.

Обладнання, наявне в розпорядженні професіоналів, для того, щоб визначати площі використовуваних орних земель і порожніх ділянок

Сучасні технології зробили крок далеко вперед. Колись землемір довго крокував по землі з дерев'яним метром. Тепер у цьому немає необхідності. Для того, щоб виміряти площу території розміром 30 км2 квадрокоптером з висоти пташиного польоту потрібно не більше години.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Які ж новинки надала промисловість в розпорядження геодезистів та землемірів, вимірюють розміри полів?

  1. Дрони. Дрон - безпілотний літальний апарат, оснащений апаратурою для проведення аерофотозйомки. Володіє невеликими розмірами. Управляється за допомогою пульта.
  2. Квадрокоптери. Квадрокоптер - безпілотний літальний апарат, на якому встановлена відеокамера. Є можливість робити фотографії з 16Мп роздільною здатністю. Трьохосьова система стабілізації гарантує рівне зображення і стійкий кадр. Управляється через пульт або додаток DGI Go. Щоб оператор, що виконує зйомку, не відволікався, професійні моделі квадрокоптерів забезпечені окремими пультами для проведення зйомки і управління безпілотником.
  3. GPS-обладнання, яке можна встановлювати на автомобіль. Досить просто об'їхати ділянку, площу якої потрібно визначити. При цьому буде враховано навіть рельєф місцевості.

Квадрокоптери і дрони, які виконують зйомку з висоти в кілька сотень метрів, дуже зручні для виробництва аерозйомки сільськогосподарських угідь.

Хто може визначати площі використовуваних орних земель і порожніх ділянок?

Співробітники фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг", тривалий час займаються виконанням геодезичних робіт на територіях сільськогосподарського призначення, та за ці роки набули чималий досвід. Фірмою закуплена необхідна техніка, призначена як для проведення аерозйомки, так і наземного вимірювання площ.

Вона підтримується в робочому стані завдяки профілактичним роботам і завжди готова до виконання роботи. Всі працівники мають високу кваліфікацію і готові до співпраці. Отримана за результатами аерофотозйомки інформація обробляється в сучасних комп'ютерних програмах та видається замовнику в зручному вигляді. Замовник отримує електронну карту, створену на основі ортофотоплану, на якій відображені орні землі, порожні ділянки, та вказана їх площа. Всі побажання замовника враховуються. Може бути складена настінна карта сільськогосподарського підприємства.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення