Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Відгуки про компанії Геотоп і ГЗК

В наш час геодезичні роботи отримали велике поширення від того, що з'явилося сучасне автоматизоване обладнання, яке значно спрощує виконання всіх робіт, роблячи їх значно дешевше. Але сучасне обладнання не означає, що з цими роботами може впоратися будь-яка людина, так що неможливо обійтися без кваліфікованого фахівця. Існує безліч компаній, що надають геодезичні, геологічні послуги і буває складно знайти ту компанію, яка влаштує вас по всіх параметрах. Кваліфіковані фахівці, які своєчасно виконують свою роботу, якість роботи, ціна послуг – це ті складові, на які звертає увагу Замовник в першу чергу. І є кілька компаній, які точно відповідають цим непростим вимогам, компанії з якими ми співпрацюємо, - геодезична компанія Геотоп і компанія ГЗК. Нижче надаємо вам деякі відгуки про компанію ГЗК та відгуки про компанію Геотоп, знайдені на просторах інтернету. Ці дві компанії не рідко співпрацюють, задовольняючи всі запити клієнта.

Відгуки про компанії Геотоп і ГЗК

Юрій Нестеренко:

“За освітою я маркшейдер, так би мовити, старого гарту. На одному великому промисловому об'єкті довелося співпрацювати з хлопцями з компанії Геотоп. Не очікував, що навіть зможу чогось навчитися у молодих хлопців, які знають свою справу, відмінно розбираються в новітньому обладнанні, що значно економить час під час роботи. Можу порадити компанію Геотоп і переконаний, що вони впораються з будь-якими геодезичними роботами на найвищому рівні."

Анатолій Потапов:

“Зіткнувся з поширеною проблемою – земельною суперечкою. Напевно, у багатьох людей, які мають у володінні земельну ділянку, виникало питання про його межі. Особливо якщо це ділянка в селі і залишилася вона вам від улюбленої бабусі, у якої документи на неї столітньої давності, а хиленький парканчик будувався і перебудовувався мільйон разів. Як і очікувалося, виникло питання з сусідами при спробі обмежити свою територію капітальним парканом. При тому претензії полетіли навіть не від одного сусіда. Витрачати свої нерви не став і одразу ж звернувся за допомогою до фахівців. Зробити все якісно і законно допомогли мені хлопці з компанії ГЗК. Знайшов я їх, просто прочитавши в інтернеті відгуки про геодезичну компанію ГЗК. В телефонному режимі отримав консультацію, дізнався про терміни і вартість, мене все влаштувало. Зробили все, як і обіцяли, швидко, якісно, не дорого. І я, і навіть мої сусіди залишилися задоволені. Буду будувати будинок, обов'язково звернуся саме в цю, вже перевірену мною, компанію."

Людмила Петренко:

“Маємо невеликий ставок. Спогади з дитинства, як дідусь ловив там багато риби, що було не малим додаткових заробітків до пенсії. Тепер ця земля належить мені, але ставок вже не той, весь заріс і рибка там ловиться через раз. Чоловік моїм розповідям про рибне дитинство не вірив, але рибалкою зацікавився. Гроші на той момент були, так що вирішив замовити послугу по дослідженню дна і чищенні водойми. Яким же величезним сюрпризом для мене став наш новенький чистенький ставок. Та ще й пляж тепер є, діти з радістю їдуть на дачу купатися, а чоловік всі вихідні рибалить. Всі задоволені і всі щасливі, а все завдяки хлопцям з компанії Геотоп."

Компанія Геотоп не рідко співпрацює з компанією ГЗК і не раз перетиналися на великих об'єктах. Обидві компанії мають у своєму штаті кваліфікованих співробітників, сучасне обладнання та багато задоволених клієнтів на своєму рахунку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення