Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Перенесення відміток на дно котловану

компанія Гільдія Інжиніринг здійснює Перенесення відміток на дно котловану і передача висотної позначки на монтажний горизонт, в результаті ви отримуєте послугу передача висотної позначки репера

Перенесення відміток на дно котловану, передача позначки на монтажний горизонт, передача висотної позначки

Геодезичні дослідження проводяться на всіх етапах зведення об'єкта, починаючи з підготовчого і закінчуючи здачею в експлуатацію. Не є винятком і етап земляних робіт. Земляні роботи виконуються на початковому етапі будівельного процесу. На цій стадії геодезисти повинні уважно контролювати глибину котловану.

В першу чергу, контроль виконується над відповідністю існуючої фактичної глибини з глибиною, яка закладена в проектній документації. Контроль проводиться з використанням необхідного геодезичного обладнання. В залежності від масштабів об'єкта воно буде по-різному. Для великих і глибоких котлованів доцільно використовувати теодоліт. У тих випадках, коли глибина котловану не занадто велика, то таким обладнанням виступає нівелір. З його допомогою, а також з використанням рейки, розташованої по відношенню до ближнього реперу можна здійснити повноцінний контроль.

Після того, як котлован виритий, його необхідно зачистити до такої позначки, яка закладена в проектній документації. Процес остаточної зачистки виконується безпосередньо перед початком закладання фундаменту. Після зачистки виконується виконавча зйомка котловану. Щоб виконати цю процедуру, треба спроектувати на його дно відповідну відмітку, виконати поквадратную нівелювання всій площі, а потім зачистити і винести на зачищене дно фундаментні осі. Позначки, перенесені на дно котловану, закріплюються там на реперах, які є тимчасовими. На кресленні, отриманому в результаті зйомки, позначаються параметри котловану, його розміри залежно від осей. Таким чином, можна знайти різницю між фактичною оцінкою і проектної. Розбіжність між цими двома показниками має бути мінімальним. Допускається відхилення не більше 5 сантиметрів.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Перенесення позначки на дно котловану виконується по осях. Якщо фундамент має глибину не більше двох метрів, то існує певний алгоритм дій перенесення осей. Цей алгоритм залежить безпосередньо від типу фундаменту, який буде закладатися при зведенні даної конструкції. Дуже велике значення при осьової розбивці грає нульова відмітка. Її ще називають рівнем чистої підлоги. Це початковий рівень споруди. Якщо дана відмітка визначена фахівцями невірно, то на етапі будівельних робіт можуть бути допущені серйозні помилки і похибки, які згодом призведуть до негативних наслідків. Особливо правильна нульова відмітка потрібна для вибору відповідного типу гідроізоляції, щоб виключити попадання води всередину конструкції.

Коли нова будова виходить із землі і з'являються нові поверхи і перекриття, то геодезисти знову з'являються на об'єкті для надання послуги передача позначки на монтажний горизонт. Причому реперну позначку рекомендується передавати на кожен монтажний горизонт.

Перенесення відміток на дно котловану

Правильно перенести всі необхідні відмітки на дно котловану і виконувати інші види геодезичних робіт на всіх етапах будівництва вам допоможе компанія «Гільдія Інжиніринг». Точне обладнання, кваліфіковані фахівці і великий досвід дають можливість уникати помилок і видавати якісний результат.

Вартість даного виду геодезичних послуг визначається декількома факторами. На неї впливають обсяг і темп здійснення робіт, і багато іншого. Замовити, а також дізнатися точну вартість послуги - перенесення відміток на дно котловану, ви зможете зв'язавшись з нашими фахівцями або по телефону, або в онлайн-чаті. Крім перенесення відміток на дно котловану, наша компанія надає широкий спектр інших геодезичних послуг під час проведення будівельно-монтажних робіт. В комплекс послуг включено: топографічна зйомка, виконавча зйомка і складання відповідної документації згідно всіх норм і вимог. Всі роботи виконуються якісно і в обумовлений термін.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення