Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Перенесення репера, перенесення висотної позначки

Перенесення відміток на монтажний горизонт ми не рекомендуємо робити власними силами. Перенесення репера здійснюється за допомогою нівеліра. Перенесення репера нівеліром сожно виконувати різними способами: геометричним, тригонометричним, барометричним, гідростатичним, радіолокаційним. Довіряйте перенесення позначки репера тільки кваліфікованим фахівцям. Так як висота перекриття є ключовою характеристикою майбутньої будівлі.

Перенесення передача закріплення репера нівеліромНа сьогоднішній момент багато геодезичних компаній надають послугу з передачі репера будівельникам. Але потрібно складати ще й акт перенесення позначки на репер. Це зробити маючи GPS c RTK режиму досить нескладно. При цьому точність буде досить високою (приблизно 1-2 см). Але мало хто з геодезистів дивиться при цьому будівельні креслення з проектом, посадженим на п'ятисотку. Іноді помилка по висоті була допущена при передпроектних геодезичних вишукуваннях. З чим вони зв'язані це питання теж дуже цікавий, але зараз не про це. Так ось, у нас є проектний 0 підлоги. Найчастіше це 40-50 див. вище прилеглої до будинку дороги або відмітка одного з люків каналізації, в який буде здійснено врізка(варіантів багато. все залежить від проектувальників).

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email
Наприклад, він дорівнює 58.00 балтійській системі висот. Будівельники користуються цим репером, заливають фундаменти, колони і на якомусь етапі розуміють, що щось пішло не так. Наприклад, підлоги виходять набагато нижче дороги, не виходить врізатися в каналізацію, так як натрапили на контруклон і т. д. Настає час перепроектування. Проектувальник говорить про підняття підлоги. А це все непередбачені витрати як часу, так і грошей.Перенесення репера (висотної позначки) на ділянку

Ми, спираючись на свій багатий досвід в будівництві, на самому першому етапі геодезичної розбивки виробляємо системний аналіз усіх факторів, які можуть перешкодити вам вчасно і без втрат закінчити об'єкт будівництва.

Перенесення репера безпосередньо на ділянку проведення будівельних робіт обов'язково підкріплюється актом прийому передачі репера із зазначенням висотної позначки і геодезичним пунктам, від яких прокладалися нівелірні ходи. Якщо репер виносилося по супутниках gps приймачем, то на сервері провайдера постачальника виконавець за відповідним запитом може завантажити інформацію про походження репера. В цьому файлі будуть вказані координати і висотна відмітка базової станції, відстань від станції до ділянки, перелік супутників, від яких проводилися спостереження, коефіцієнт якості сигналу та розташування супутників. У геодезії дуже важливо перевірятися, і тому ми працюємо від двох провайдерів. Причому дані обробляються на різних серверах, і від різних базових станцій. Збіг висотних відміток дає 99% ймовірність правильності закладки будівельного репера. Всі будівельні елементи, такі як котлован, фундамент, перекриття нульового поверху, монтажні горизонти відмірюють від цього репера. Так само всі наступні виконавчі зйомки по висоті виробляються від цього репера.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення