Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


План детального планування території будівництва

Щоб раціонально використовувати територію і правильно розміщувати на ній ті чи інші будівельні конструкції, необхідна якісно укладена проектна документація. Для цього потрібно розробити детальний план території будівництва. На його основі складаються варіанти проекту забудови території. Причому, у випадку з планом мова йде не про окрему земельну ділянку. Найчастіше це досить велика площа промислового призначення або місцевість, відведена під будівництво цілого дачного селища. Тобто це план  певної частини конкретного населеного пункту. Цей документ розробляється згідно з генеральним планом місцевості. З його допомогою можна успішно проектувати і планувати забудови в різних частинах території, правильно розташовуючи їх на місцевості. У тому випадку, якщо ділянка, яку потрібно забудувати, знаходиться за межами якогось населеного пункту, то за основу плану беруться відомості цілого району або навіть області, до яких ця ділянка відноситься.

Детальне планування території будівництва

У детальному плані мають відображатися:

  • червоні лінії кордонів певної ділянки і забудови;
  • докладні відомості про саму конструкцію - її розміри, висоту, кількість поверхів;
  • розташування автомобільних доріг, залізничних шляхів і пішохідних зон;
  • відомості про інженерні споруди, а також про об'єкти інфраструктури;
  • дані по розташуванню зон, відведених під благоустрій та озеленення;
  • якщо мова йде про прибережної місцевості, то детальний план повинен відображати водні об'єкти і межі берега.

У ході розробки детального плану мають враховуватися абсолютно всі характеристики території та об'єкта будівництва - і їх призначення, і вигляд, і кордони, і кількісні показники та інші особливості. Крім плану детального планування території будівництва такий план необхідний і для реконструкції на певній території, для створення ландшафтного дизайну і благоустрою.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Детальний план території - настільки повний документ, що він з легкістю може братися за основу для будь-якого благоустрою території, її забудови, наповнення об'єктами інфраструктури та для інших потреб. Говорячи про подібний план як про повний документ, слід згадати, що він також є комплексним. За характером подачі матеріали плану поділяються на графічні і текстові. Графічні - це безпосередньо схеми, креслення і плани. Текстова частина несе в собі детальне роз'яснення. А за змістом відомостей плану, вся його інформація підрозділяється на архітектурно-будівельну і фінансово-кошторисну. Перший блок містить якісні характеристики, а другий - кількісні. Кошторисна документація вельми важлива, тому що містить перелік витрат на весь будівельний процес.

До плану детального планування земельної ділянки можуть вноситися зміни, але з деякими вимогами. Найголовніше з них - це те, що всі поправки повинні відповідати вимогам генерального плану і не йти врозріз з ними.

Детальний план території - який відкритий документ. У ньому немає конфіденційної, прихованої інформації. Він повинен перебувати в публічному доступі, тому що він передає відомості щодо великих територій, які включають безліч земельних ділянок. Це документ, який потребує затвердження в державних органах місцевого самоврядування. Порядок його затвердження такий, що на його розгляд відводиться цілий місяць. Тому вам потрібна така геодезична компанія для його виконання, яка зробить його оперативно і правильно. Тільки так процес затвердження пройде швидше і не вимагає ніяких непотрібних доробок, які затягнуть час. Компанія Гільдія Інжиніринг - як раз те, що вам потрібно для якісного і швидко розробленого детального плану території.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення