Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


План меж земельної ділянки

Земельна ділянка є основним елементом усього кадастрового процесу. З нею проводиться ряд землевпорядних і кадастрових процедур, що дозволяють зібрати необхідні відомості для реєстрації території в земельному кадастрі.

План меж земельної ділянки

Земельна ділянка пов'язана з безліччю проблем в плані оформлення документів. Особливо проблематичною є покупка ділянки. Часто – це великий ризик, пов'язаний з недобросовісними продавцями. Вони можуть під привабливою низькою вартістю приховувати неідеальну документацію, неправильні межі території. Саме з кордонами пов'язано більшість спірних моментів.

Найбільш точно передає відомості про межі території план меж земельної ділянки. Він являє собою документ, графічного характеру, на якому фіксуються місця проходження кордонів тієї чи іншої території. Крім цих відомостей план обов'язково передає дані про площу ділянки і виконується в конкретному масштабі на підставі геодезичної сітки. Ще один важливий елемент плану – це відомості про суміжні ділянки.

Для того, щоб чітко окреслити орієнтири і поліпшити розуміння того, де саме розташовується данна ділянка, на план слід наносити так звані орієнтири. Це можуть бути об'єкти, які розміщуються не на цій ділянці, а поруч з нею, але служать хорошим орієнтиром. До таких належать дороги, водойми, конкретні будівлі та інші пам'ятні об'єкти.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

План меж ділянки має графічну форму і представлений у вигляді креслення, передає їх форму і положення відносно сторін світу. Крім самого зображення ділянки там є ще й таблиця, в яку заносяться основні відомості щодо досліджуваної ділянки – параметри кутів, довжин сторін. Обов'язковою інформацією, яку потрібно занести в план, є кадастровий номер території.

Але для того, щоб правильно скласти план меж земельної ділянки, необхідно провести процедуру встановлення цих меж. Справа це не занадто складна для фахівця, однак, вона вимагає великої уважності та об'єктивності. Тому довірити її можна тільки незацікавленій людині.  На цьому сходяться і багато представників компаній, що працюють із нерухомістю та землею. Вони вважають, що дійсно об'єктивне визначення меж може провести тільки фахівець, не зацікавлений в матеріальній вигоді. Він же виконує і погодження меж земельної ділянки, яке майже завжди викликає гору обурення і від власника, і від сусідів.

Разом з процедурою встановлення меж може виконуватися і процес закріплення території межовими знаками знову за визначеними координатами. Особливо вони необхідні, коли територія не загороджена парканами або іншими елементами.

Якщо межі узгоджені, то можна вважати, що процедура пройшла успішно і без додаткових проблем. Однак якщо якісь розбіжності  є, то нерідко справи доходять до зали судових засідань.

Бувають випадки, коли одна велика земельна ділянка поділяється на декілька невеликих. Кожна окрема ділянка набуває нового господаря. У цьому випадку план меж земельної ділянки складається не на одну ділянку, а окремо для кожної новоутвореної території.

Авторитетної і незалежною компанією в питаннях межування виступає “Гільдія Інжиніринг”, фахівці якої проведуть важливу процедуру гранично об'єктивно і точно, а також оперативно виконають всю підготовчу роботу.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення