Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


План заміської ділянки

Ставши власником заміської ділянки відразу ж виникає маса питань з приводу того, що на нїй побудувати, скільки місця відвести під садову частина і що найважливіше, як правильно скористатися кожним сантиметром? І в цьому випадку краще звернутися до фахівця, який допоможе скласти план заміської ділянки, враховуючи при цьому рельєф, характеристику місцевості та інші важливі нюанси. За допомогою складеного плану можна буде побачити як ділянка буде виглядати після закінчення висадки насаджень і зведення будівель.

План заміської ділянки

Допланування заміської ділянки необхідно підходити з великою відповідальністю, навіть якщо ви не збираєтеся там перебувати постійно. У будь-якому разі на ній повинні міститися всі елементи життєзабезпечення. Починати планування заміського будинку потрібно тільки після того, як вивчені всі нормативні документи, в яких вказуються допустимі розміри будівель, яка повинна бути між ними відстань, а також їх розміщення згідно з санітарним та протипожежним правилами. Недотримання всіх цих норм і вимог може спричинити за собою неприємні ситуації, а також проблеми з законом. Тому планування ділянки краще всього довірити досвідченому фахівцю, який має відповідні знання та навички.

Перш, ніж приступати до складання плану заміської ділянки потрібно добре оглянути місцевість. Найчастіше на ділянках вже є якісь насадження, а іноді і водойми. Також необхідно велику увагу приділити рельєфу. Приміром, якщо місцевість нерівна, то можна ділянку сформувати каскадами, що буде виглядати дуже оригінально.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Для того, щоб правильно скласти план заміської ділянки слід виділити три основні зони, одна з яких буде відведена під будинок, друга - під споруди господарського типу, а на третій будуть розташовуватися грядки, клумби, сад. Під час складання плану слід пам'ятати, що будинок та інші споруди слід розташовувати на високих місцях. Це вбереже фундамент від надмірної вологості, а отже і від руйнування. До того ж таке розташування полегшить проведення робіт з прокладання каналізації та водопостачання.

плануванні заміської ділянки потрібно враховувати все до найменших подробиць, аж до того, яке відведене місце для шашликів. Правильно спланований ділянка - це запорука подальшого приємного проведення часу на ній. Фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг" допоможуть вам скласти грамотний план заміської ділянки з урахуванням всіх особливостей території і ваших побажань. Ми допоможемо втілити ваші мрії в реальність, дотримуючись при цьому всіх вимог нормативних документів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення