Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


План земельної ділянки

Компанія "Гільдія Інжиніринг" викреслить  план земельної ділянки, план земельної ділянки по кадастровому номеру по Україні. Вкажемо на плані межі земельної ділянки. Кадастровий план земельної ділянки буде основою приватизації ділянки та оформлення кадастрового номеру.

Серед численних землевпорядних документів основним графічним матеріалом є план земельної ділянки БТІ. Він являє собою картографічний документ, який передає розташування земельної ділянки, її межі, форму, а також будь-які об'єкти, які є на ній – природного характеру або нерухомість. Межі земельної ділянки на план відображаються червоним пунктиром.

план земельної ділянки

План ділянки залежить від багатьох характеристик території і їх сукупності. Так, в першу чергу, важлива площа земельної ділянки і її форма. Ключовим  моментом також буде і рельєф, від якого залежить розташування будови. Особливо це важливо, якщо ваша ділянка має пагорб або яр. Природні умови, клімат і сторони світу також мають не останнє значення. І, природно, ще один фактор – це геологічні показники – тип ґрунту, його склад, характер ґрунтових вод і їх кількість, та інші показники.

План земельної ділянки по кадастровому номеру Україна (кадастровий план земельної ділянки), який має завершений вигляд і затверджений у спеціальних управліннях, носить назву генерального. Генеральний план – офіційно затверджений документ. Саме по ньому власник ділянки зможе проводити будь-які операції на своїй території – ніяких відхилень і самостійних дій. Кадастровий план земельної ділянки має чіткі координати, які заносяться в кадастрову карту України. Відхід від затвердженого плану ділянки загрожує штрафними санкціями власнику землі. Будь-які дії повинні йти за планом і відповідати умові безпеки. Особливо це стосується комунікаційних систем і підключення до них.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Кадастровий план ділянки не має певного терміну дії. Він є чинним, поки відображені в ньому дані про межі, що відповідають фактичним даним. У тому випадку, коли фактичні дані змінюються, то потрібне проведення робіт для оформлення нового межового плану, без якого раніше складений кадастровий план, що знаходиться в кадастровій палаті не може бути змінений. Кадастровий план земельної ділянки, який зареєстрований у кадастровій палаті, можна отримати в будь-який час.

Якщо у вас на руках є план ділянки, який перевірений і затверджений, значить, ви зможете точно і правильно розробити проект забудови, незалежно від її призначення.

Генеральний план земельної ділянки по кадастровому номеру Україна, як правило, складається в масштабі 1:500, план земельної ділянки БТІ. Крім цього креслення сюди входить ще ряд картографічних матеріалів, які відображають положення ділянки на місцевості, передають усі нерухомі об'єкти, інженерні мережі, межі земельної ділянки. У ході розробки плану земельної ділянки потрібно брати до уваги не тільки ваші бажання по розташуванню головного будинку і додаткових споруд, але і враховувати нормативні приписи санітарного і протипожежного характеру, розташування комунікацій.

Щоб приступити до розробки плану земельної ділянки, необхідно мати на руках результати топографічної та кадастрової зйомки в вигляді планів. Це дозволить побачити основні особливості і характеристики території. Схема інженерних мереж допоможе зрозуміти, де саме вони проходять. Крім того, в наявності має бути схема, що передає розташування доріг, під'їздів та сусідніх територій. І звичайно, на момент розробки плану, ви повинні точно визначитися, що, в якій кількості і в яких місцях ви хочете будувати на ділянці.

Наша компанія допоможе вам зі створенням плану земельної ділянки БТІ. Робота над ним буде проходити за вашої безпосередньої участі, з урахуванням усіх побажань. Це дозволить втілити ваші ідеї, при цьому дотримуючись всіх норм і правил. А комплекс робіт, що передують плану у вигляді топозйомки та її обробки, замовлений у нас, забезпечить максимальну точність і результативність.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення