Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Планування меліоративних заходів за допомогою дронів і безпілотників

На сьогоднішній день ефективне управління фермерськими господарствами можливо тільки в разі наявності повної інформації про стан посівних земель. Однак отримати її не так просто: для цього потрібні великі трудовитрати і, відповідно, фінансові витрати. Найбільш сучасним способом уникнути зайвих витрат є використання безпілотників. Такий підхід не є нововведенням, але з кожним роком активно набирає популярність. Особливо пильний інтерес дрони представляють для фермерів − дані літальні апарати все частіше використовують для створення карт полів, контролю за посівами та інших сільськогосподарських заходів ( в тому числі і для планування меліорації).

Планування меліоративних заходів за допомогою дронів і безпілотників

Так, дрони, оснащені фото - і відеокамерами, можуть виконувати регулярні польоти і допомагати аграріям контролювати посівні площі. Такому обладнанню навіть під силу виявити проблемні ділянки, на яких культури уражені інфекцією. Не випадково планування меліоративних заходів за допомогою дронів і безпілотників − дуже затребувана послуга.

Переваги використання дронів

Такі літальні апарати абсолютно безпечні для навколишнього середовища, літають на малій висоті (100-600 м), і дозволяють максимально точно розподіляти міндобрива на полях. Виконана зf допомогою мультиспектральной камери, встановленої на безпілотник зйомка, сприяє вірному визначенню найбільш родючих ділянок за допомогою виконання знімків з висоти пташиного польоту. Довірити планування меліоративних заходів за допомогою дронів і безпілотників слід професіоналам своєї справи − співробітникам фірми ТОВ «Гільдія інжиніринг». Замовити дану послугу можна набравши телефонні номери, вказані на сайті компанії.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Як використовують безпілотні апарати в сільському господарстві?

Для грамотного планування меліоративних заходів за допомогою дронів і безпілотників, і зниження виробничих витрат, необхідно знати, як саме можна використовувати інноваційні літальні прилади.

Є кілька варіантів робіт при яких застосування дронів допоможе швидко і якісно вирішити наступні завдання:

  1. Виконати аналіз ґрунтів і полів. У цьому випадку, безпілотники задіють на початковому етапі для створення тривимірних планів, які важливі для початкового аналізу ґрунтів.Такі дані необхідні при плануванні посівів.
  2. Сучасне обладнання дозволяє виконати посадку насіння, скоротивши вартість робіт на 80%.
  3. При обприскуванні. Літальні апарати сканують ландшафт поля і розпилюють потрібну кількість води, забезпечуючи рівномірність покриття посівної площі.
  4. Контроль врожаю. Стандартні методи контролю врожаю не забезпечують належну ефективність через великі посівні площі угідь. Через це багато хто з фермерів вдавалися до супутникової зйомки, котрі не відрізняються хорошою якістю. Безпілотники забезпечують високоточну зйомку, дозволяючи своєчасно виявити і усунути проблеми на полях.
  5. Безперечну перевагу мають безпілотники при оцінці обсягу робіт і контролюванні їх виконання для побудови систем іригації і меліорації.

Також, ці нові технології нерідко оснащуються спеціальними датчиками, що дозволяють визначити висохлі або потребуючі підгодівлі ділянки угідь, розрахувати вегетативний індекс, що визначає наскільки якісним буде врожай. Таким чином можна врятувати весь урожай. Нерідко така послуга, як планування меліоративних заходів за допомогою дронів і безпілотників, включає в себе экомониторинг сільськогосподарських полів і їх охорону.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення