Подеревна геодезична зйомка 

Подеревна геодезична зйомка: мета проведення

Метою проведення подеревної геодезичної зйомки (подеревки, як коротко називають її геодезисти) є побудова топоплана місцевості з точним нанесенням розташування кожного зростаючого на даній ділянці дерева. Цілі виконання подеревки можуть бути різними. Це і благоустрій прибудинкової території багатоквартирного будинку, ландшафтний дизайн присадибної ділянки. Реконструкція громадських просторів також виконується із застосуванням матеріалів подеревки. Прокладка комунікацій, облаштування майданчиків для занять спортом виконується за топопланом з позначеними деревами.

Подеревна геодезична зйомка

У фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг" працюють фахівці (геодезисти, геологи, екологи), які кваліфіковано виконають екологічні вишукування для будівництва. Ці дослідження проводяться за технічним завданням, наданим замовником. Виконуються вони за певною програмою. Оцінити ступінь відхилення від фонових значень компонентів зовнішнього середовища, визначити ступінь небезпеки для людей і будівель, вказати ефективні методи виправлення ситуації в кращу сторону під силу тільки досвідченому інженерові.

Поряд з проведенням досліджень під нове будівництво, фірма пропонує моніторинг навколишніх умов. Пропонується контроль забруднення підземних вод внаслідок функціонування підприємства. Вивчення характеристик грунту, геологічне вивчення грунтів, оцінка радіаційного фону, газохімічні та геохімічні дослідження, оцінка впливу електромагнітного поля, вібрації і шуму та санітарно-епідеміологічні роботи - все це входить в коло інтересів даних вишукувань.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Екологічні вишукування для будівництва: оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС)

ОВНС виконується з метою з'ясування доцільності планованої діяльності та обгрунтування заходів щодо охорони наявної обстановки. Заходи можуть носити технічний, економічний, санітарний, організаційний і державно-правовий характер. Допустимість планованого зведення об'єкта повинна бути підтверджена дослідженнями в галузі екології.

ОВНС згідно з ДБН А 2.2-3, повинна міститися в матеріалах проектної документації на нове будівництво, так і на капітальний ремонт, реконструкцію та переоснащення підприємств. Проектування спецоб'єктів повинно забезпечувати безпеку здоров'ю і життю людей, а також охорону грунту, повітря, води.

При розробці проекту на стадіях техніко-економічного обґрунтування і техніко-економічного розрахунку в матеріалах повинні бути відомості про проведені геологічні вишукування і дані ОВНС. На стадії робочий проект, дані про геологію ділянки і ОВНС також повинні бути присутніми.

ОВНС повинна містити загальну характеристику ділянки запланованих робіт, альтернативні варіанти з точки зору санітарно-епідеміологічної ситуації та екології. Розглядаються соціальні та техногенні фактори. Позначаються можливі несприятливі екологічні наслідки будівництва. Визначаються масштаби дії планового функціонування на навколишнє середовище. Дається прогноз зміни навколишнього середовища внаслідок впливу на нього діяльності побудованого об'єкта. Визначається комплекс планів щодо попередження несприятливого впливу будівництва на екологію. Оцінюється прийнятність впливу на навколишнє середовище з урахуванням усіх заходів безпеки. Складається Заява про екологічні наслідки запланованої діяльності.

Фахівці фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг" якісно проводять подеревную геодезичну зйомку, так як володіють необхідними приладами і технологією виробництва робіт. Подеревная зйомка ціна якої в нашій компанії від 2000 грн, буде виконана нашими фахівцями якісно і в короткі терміни. Подеревная зйомка вартість розраховується виходячи з площі ділянки, її віддаленості та інших факторів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення