Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Підрахунок об'ємів земляних робіт методом поперечників

Компанія Гільдія Інжиніринг виконає підрахунок об'ємів земляних робіт методом поперечників, для цього потрібно виконати детальну топографічну зйомку, визначити характерні точки напрямки розрізів поперечників, визначити площі сировини в розрізах поперечників і потім помножити на відстань між самими поперечниками. Так само ми можемо виконати:

  • підрахунок об'ємів земляних робіт методом поперечників;
  • поперечники геодезія;
  • методи поперечних розрізів при підрахунку об'ємів.

Підрахунок об'ємів земляних робіт - обов'язкова геодезична процедура при будь-якому будівельному процесі. Від правильності її виконання може залежати не тільки якість подальших будівельних робіт, але і точність фінансового кошторису. Виконується ця процедура на етапі проектування, ще до того, як приступити до якихось активних дій на майданчику.

підрахунок об'ємів земляних робіт методом поперечників

Об'єктом вивчення є земляні споруди, до яких належать траншеї, котловани, насипи. Вони супроводжують будь-яке будівництво від найменшого до масштабного. Помічниками при проведенні підрахунків об'ємів земляних робіт виступають картограми, які складаються паралельно з проектом і містять всі відомості щодо особливостей ділянки, його рельєфу. На них наносяться і позначки, без яких при виконанні даної процедури не обійтися. Визначення обсягів земляних робіт здійснюється набагато легше завдяки використанню спеціальних таблиць і номограм. Вони дозволяють проводити обчислювальний процес набагато оперативніше і при цьому досягати абсолютної точності у підрахунках. Існує кілька методів визначення об'ємів земляних робіт. На те, який краще застосувати, впливають певні чинники. Це і рельєф місцевості, і необхідна точність розрахунків, а також вид земляної споруди.

Підрахунок об'ємів земляних робіт методом поперечників - досить проста процедура, однак дуже відповідальна і актуальна для будівництва. Адже крім вищезгаданої фінансової сторони, є ще і технічні питання, які вирішуються з її допомогою. Це, в першу чергу, визначення методу будівництва та засоби їх реалізації.  найголовніший принцип, за яким діють фахівці в ході її проведення - це розбивка загальної площі земляної споруди на потрібну кількість простих геометричних фігур. Результати, высчитанные за формулами знаходження об'єму тієї чи іншої фігури досить скласти, щоб отримати підсумок.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

підрахунку об'ємів земляних мас можуть використовуватися кілька методів. Вибір того чи іншого залежить від цілей, масштабів будівництва, особливостей території. Основні з них - це методи поперечних перерізів і призм - тригранних і чотиригранних.

Метод поперечників або поперечних перерізів доцільно застосовувати, якщо рельєф на забудовуваної території рівних, без будь-яких різких перепадів. На перетинах рельєфу, які наділені характерними рисами, що виділяють і креслять поперечні профілі. Відстань між такими профілями не повинно перевищувати 100 м. Площа та об'єми ґрунту кожного такого сегмента вираховують окремо, а потім підсумовують. Метод поперечників хоч і простий, але він розрахований на отримання не дуже точних даних, а, швидше, приблизних. Його доречно використовувати ще на підготовчій стадії, коли опрацьовується проект і точність ще не відіграє ключової ролі. А коли вам знадобиться гранична, ювелірна точність, то краще вдатися до інших методів. Вони хоч і більш трудомісткі і складні, але дадуть кращий результат.

Компанія Гільдія Інжиніринг, як провідна організація з надання послуг геодезичного характеру, надає послуги по підрахунку об'ємів земляних робіт методом поперечників. Наші фахівці досконально знають всю технологію і послідовність проведення такої процедури, а також можуть після знайомства з територією точно визначити метод, який буде взято за основу. Маючи на руках точний і якісний результату підрахунків, ваш будівельний процес зможе рухатися далі в правильному напрямку.

Так само у нас можна замовити:

  • підрахунок об'ємів земляних робіт методом поперечників;
  • підрахунок об'ємів земляних робіт будь-яким іншим методом і способом.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення