Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Підрахунок об'ємів земляних робіт при розробці траншеї

Для того щоб правильно підібрати необхідний метод виконання земляних робіт, а також відповідні кошти, спочатку необхідно виконати підрахунок обсягів цих робіт. Також такі розрахунки проводяться і з тією метою, щоб визначити - чи потрібна вивіз грунту, який був отриманий шляхом його вилучення з виритого котловану або траншеї, або буде можливість рівномірно розподілити його по певній території на ділянці, де проводяться роботи. Якщо в ході підрахунків стане ясно, що цей грунт можна залишити на місці, то його доцільно буде використовувати надалі, наприклад, для того щоб засипати вириті траншеї після закінчення робіт в них.

Іноді виникають такі ситуації, коли надлишки грунту необхідно вивозити на звалище, що вимагає певних транспортних витрат. Необхідність у даному вивезенні потрібно в тому випадку, коли грунт є засміченим або ж токсичним. Також слід пам'ятати, що просто взяти і вивезти зайвий ґрунт, навіть якщо він не є загрезненным і токсичним, і вивалити його десь у затишному місці не вийде, так як це вимагає спеціального дозволу на утилізацію. Тому дуже важливо перед початком проведення даних робіт враховувати кожен нюанс. Розробка траншеї може здійснюватися не тільки в літній період, але також і в зимовий. Як відомо, взимку дані роботи будуть вимагати додаткових витрат у зв'язку з труднощами, що виникають у зв'язку з фізико-механічними властивостями ґрунту, властиві даному сезону. Саме це є причиною проведення розробки траншеї в літній час. Земляні роботи в даний час року можуть бути зроблені декількома методами.

Підрахунок об'ємів земляних робіт при розробці траншеї

Підрахунок об'ємів земляних робіт при розробки траншеї також допомагає в таких питаннях як загальна вартість земляних робіт, а також строки їх проведення. Для фахівців, які тривалий час займаються наданням таких послуг, процедура підрахунку не займе багато часу і не викличе особливих труднощів. Особливо, якщо форма і розміри тих же траншей або інших об'єктів (котлованів або виїмок) проста і невелика.

Обсяги земляних робіт найчастіше вираховуються із застосуванням відповідних геометричних формул. Якщо траншея або котлован відрізняється складністю, то застосовується кілька простих формул, дані яких потім сумуються. При підрахунках обов'язково необхідно враховувати кут укосу, який визначається особливостями ґрунту, переважаючими в даній місцевості і конкретно на даній ділянці. Найчастіше цей кут варіюється в проміжку 30-50 градусів. Наприклад, кут укосу вологого грунту буде менше ніж сухого (глинистий сухий - 45 градусів, а вологий - 35). А якщо мова йде про пісках, то тут буде зовсім протилежна картина. Градус укосу сухих пісків складе 28-30, а вологих - близько 35.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Щоб правильно вирахувати всі обсяги, необхідно мати і сучасне обладнання, і спеціальні комп'ютерні програми, які дозволять виконати всі підрахунки. За допомогою таких програм можна братися за об'єкти будь-якої складності та будь-якої форми. Крім того, необхідно виконати відповідну зйомку об'єкта. Для цього також потрібна певна кваліфікація спеціалістів і спеціальне обладнання для подібних робіт. Всі перераховані вище складові має компанія «Гільдія Інжиніринг». У своїй діяльності по підрахунку обсягів земляних робіт наші фахівці керуються тільки найновішими методиками та способами, з застосуванням обладнання відповідного рівня, а також з активним використанням комп'ютерних програм. Тільки так досягається швидкий і точний результат. Крім самих підрахунків, ми робимо необхідні топографічні зйомки місцевості та об'єкта, на якому виконуються роботи. Зйомка проводиться і до початку робіт та після їх завершення. Це допомагає домогтися найбільш достовірних результатів і уникнути спірних моментів, особливо коли мова йде про розрахунок вартості земляних робіт.

Замовити послугу ви можете зв'язавшись з нашим фахівцем, який відповість на всі ваші запитання та надасть повну консультацію.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення