Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Отримання дозволу на будівництво

Отримання дозволу на будівництво призводить дії щодо забудови у відповідність із законодавством

Будівництво - це не те, що може пройти непоміченим для оточуючих. Навіть якщо ви зібрали необхідні матеріальні ресурси для успішного проведення подібного акта, слід узаконити свої дії. В іншому випадку претензії, що виникли, можуть знищити всі починання.

Отримання дозволу на будівництво

Отримання дозволу на будівництво - процес, що вимагає певної підготовленості в законодавчому плані, що супроводжується підготовкою різних матеріалів геодезичного, містобудівного, екологічного характеру і терпіння. Якщо ви не готові приділяти цьому питанню достатньо уваги, звертайтеся до фахівців, які в силу професійних обов'язків займаються підготовкою документів для виклопотання дозволу на будівництво і, безпосередньо, самим отриманням даного офіційного паперу. Такими фахівцями є співробітники фірми ТОВ “Гільдія Інжиніринг”. Оскільки нам вже неодноразово доводилося оформляти подібні дозволи, процес відбувається без незапланованих затримок і приводить до позитивного результату.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Які документи необхідно підготувати особі, що вирішила вести індивідуальне будівництво, для надання до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Для виклопотання дозволу на зведення будинку особа, яка вирішила будувати в індивідуальному порядку, повинна підготувати такі офіційні папери:

  1. Написати заяву про те, що потрібне отримання дозволу на будівництво.
  2. Документацію, що підтверджує право володіння землею або документи на право використання землі, в тому числі на правах оренди.
  3. Виданий органом виконавчої влади дозвіл на будівництво об'єкта містобудування.
  4. Погоджену місцевими органами у справах будівництва і архітектури проектну документацію.
  5. Якщо будівництво буде вестися підрядним способом, то ще й зобов'язання виконавця робіт.

Якщо індивідуальний забудовник планує побудувати будинок заввишки 2 поверхи та більше, або є особливі умови забудови (майданчик характеризується складністю геології, або ділянка розташована в районі високої сейсмічності), то від забудовника вимагається забезпечення реалізації технічного та авторського наглядів.

Етапи створення документації, потрібної для оформлення права

Всі суб'єкти будівництва зобов'язані дотримуватися Положення, що регламентує порядок надання дозволів. Інспекціями держархбудконтролю ведеться реєстр виданих дозволів. У них за місцем адміністративно-територіального розташування об'єкта та подається заява на ходатайство дозволу та відповідні матеріали. Пакет документів на отримання дозволу на будівництво складається з:

  • рішення виконавчого органу ради або місцевої адміністрації, що дозволено будівництво об'єкта містобудування;
  • документації, що засвідчує приналежність землі, в межах якої буде зводитися об'єкт, або право користування нею, забудовнику;
  • висновків інспекційної експертизи;
  • матеріалів, що встановлюють відповідальних виконавців технічного та авторського наглядів;
  • проектних розробок - будгенплану та паспорта фасаду, а також пояснювальної записки, затвердженої за встановленим порядком.

Дозвіл видається на певний термін. Якщо забудовник не вклався у відведений час, дозвіл слід продовжити.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення