Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Навіщо потрібні геодезичні дослідження?

Геодезичні дослідження є доволі різноманітними і тому можуть бути проведені для вирішення різних питань. Частіш за все послуги з геодезії потрібні при виконанні будівельних, проектних, ремонтних або реставраційних робіт. Важливо зазначити, що топогеодезичні дослідження виконуються в не залежності від розміру споруди або території. Потрібні вони в першу чергу для того, аби отримати точні данні про конкретний об'єкт і мати можливість виконати усі необхідні роботи. Так, наприклад, при проектуванні будівлі, спочатку треба вивчити ту ділянку, на якій буде проведено будівництво. Це необхідно для того, аби коректно скласти проектну документацію.

Послуги з геодезії

Під час виконання геодезичних робіт майстри фірми ООО „Гільдія Інжиніринг” визначають характер рельєфу, його особливості, місцезнаходження комунікаційних систем (зокрема їх підземної частини), взаємне розташування наявних інженерних споруд, наявність природних об'єктів та ін. Якщо мова йде про роботу з будівлею, яка вже існує, то послуги з геодезії також можуть знадобитись. Зокрема, в таких випадках доволі часто виконується фасадна зйомка та нівелювання. Також часто проводять виконавчу геодезичну зйомку.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Проведення геодезичних зйомок

Як було сказано раніше, послуги з геодезії є доволі різноманітними. Але частіш за все виконуються зйомочні роботи. Вони дають можливість визначити просторові координати об'єктів, або їх частин. Отримані данні майстри використовують для проведення подальших робіт. Саме тому дуже важливо, аби зйомочні роботи були виконані кваліфікованими майстрами, які можуть забезпечити якісне виконання усіх етапів спостережень і коректну інтерпретацію отриманих результатів. Частіш за все майстри фірми ООО „Гільдія Інжиніринг” виконують топографо геодезичну зйомку. Цей різновид досліджень дозволяє вивчити значну територію за невеликий проміжок часу і крім того, скласти документацію, необхідну при проектуванні споруд, або при купівлі/продажу ділянок. Ви можете отримати ситуаційний план, топоплан та викопіювання з нього.

Також, якщо мова йде про послуги з геодезії, доволі часто проводиться виконавча зйомка. Вона дозволяє визначити якість проведених будівельних, ремонтних або монтажних робіт, а також визначити наявність похибок. Зазвичай така зйомка виконується після кожного етапу робіт і наприкінці – для всього об'єкту в цілому. Для споруд наші майстри можуть провести фасадну зйомку – вона необхідна в разі утеплення фасаду будинку, або для його успішного облицювання. Окрім того, існує гідрографічна і подеревна зйомка. Ці послуги з геодезії є доволі специфічними, тому більшість геодезичних компаній їх не виконує. Гідрографічна зйомка потрібна для дослідження дна та берегів різних водойм, а подеревна – для складання карти розташування зелених насаджень на визначеній території.

Інші послуги з геодезії

Також є і інші послуги з геодезії, які можуть бути виконані окремо, або сумісно з іншими топогеодезичними дослідженнями. Це може бути підрахунок обсягів земельних робіт, винесення меж земельної ділянки, створення геодезичної сітки, нівелювання та інші. Усі ці роботи виконуються нашими майстрами за допомогою сучасної апаратури, яка дозволяє отримати точну інформацію. Усі дослідження виконуються оперативно. При виконані завдання наші співробітники обов'язково оформлюють всю необхідну документацію, яку замовник в подальшому може надати в державні організації. тому, якщо Вам необхідні послуги з геодезії, Ви можете звернутись в фірму ООО „Гільдія Інжиніринг”.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення