Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Передпроектні геологічні дослідження

ТОВ "Гільдія Інжиніринг" спеціалізується на різних геодезичних, проектних, геологічних видах робіт, передпроектні геологічні дослідження – не виняток. Цей вид геологічних робіт здійснюється дипломованими фахівцями ТОВ "Гільдія Інжиніринг" з багаторічним досвідом роботи, за допомогою тільки сучасного і високоточного устаткування. Передпроектні геологічні вишукування здійснюються з метою отримання вичерпної інформації про геологічні умови місцевості, а також подальшій експлуатації об'єктів.

Передпроектні геологічні дослідження

Для аналізу ґрунтів можуть знадобитися торішні картографічні матеріали з геологічного вишукування, адже в такому випадку без урахування розташування водоносних шарів, солоності, типу ґрунтів не обійтися. Тільки часто існуючих матеріалів може не вистачати, в результаті чого буде потрібна зйомка площі. Обсяги геологічних вишукувань вибираються виходячи зі складності геологічних умов конкретного об'єкта.

Прогноз змін геологічних умов створюють з метою визначення:

  • тенденцій зміни складу ґрунтів під впливом техногенних явищ;
  • природних явищ;
  • специфіки грунтів;
  • ймовірності зміни різних геологічних умов через різні проміжки часу;
  • ступеня небезпеки різних природних явищ і процесів;
  • розрахунку характеристик грунтів.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Будь-яка ділянка унікальна, перед початком проектних робіт, слід в першу чергу провести геологічні вишукування. Передпроектні геологічні дослідження дають безліч інформації, яка може стати в нагоді інженерам, геодезистам, архітекторам, дизайнерам, проектувальникам і, звичайно, геологам. Важливо зауважити, що своєчасно здійснені передпроектні геологічні вишукування можуть скоротити загальні витрати на будівництво будь-якої будівлі на п'ятнадцять відсотків.

Розрізняють наступні стадії передпроектних геологічних досліджень:

  1. При оцінюванні загальних характеристик дерев проводять фітопатологічне обстеження. Завдяки висококваліфікованим фахівцям фірми ТОВ "Гільдія Інжиніринг" можна поліпшити стан дерев, полікувати їх, а також прийняти рішення щодо необхідності викорчовування деяких з них.
  2. Глибинні властивості ґрунтів легше вивчити завдяки геологічних вишукувань.
  3. Топозйомка – важливий і обов'язковий етап передпроектних геологічних вишукувань, завдяки якій можна отримати детальну інформацію про територію. Після надання інформації про місцезнаходження всіх необхідних об'єктів, можливо починати передпроектні роботи з розробки ландшафтного дизайну.

Передпроектна геологія або ґрунтовий аналіз допомагає оцінити стан грунту для вирощування конкретних рослин. Повна інформація про характеристики та властивості грунту допоможе визначитися з вибором рослин, місця їх посадки. Передпроектні геологічні дослідження проводяться завдяки зондуванню, прессиометрії, а також геофізичним дослідженням.

Передпроектні геологічні вишукування можуть здійснюватися з різною метою, в тому числі при будівництві різних будівель. Будинок починається з фундаменту, тому геологічне дослідження ґрунтів може прямим чином вплинути на якість майбутнього будинку. Завдяки передпроектним геологічним вишукуванням компанії "Гільдія Інжиніринг" будівництво будь-якої будівлі буде менш витратним, а будова вийде якісною, довговічною.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення