Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проект чищення водойми озера

Будь-яка водойма має властивість періодично забруднюватися. Щоб уникнути забруднень, великого скупчення мулу, використовується очищення. Також подібна процедура потрібна і для того, щоб водойма стала трохи глибше. Адже навіть колись глибокий ставок або озеро з плином часу стає набагато дрібніше з-за того, що його береги не укріплені і руйнуються. Ставок, який забруднений, виглядає зовсім непривабливо і позбавляє себе естетичної функції. Застояна зелена вода, неприємний запах від неї, скорочення кількості риби з-за їх загибелі - це тільки самі основні ознаки того, що даний ставок (озеро) потребує термінового очищення.

Всі ми знаємо, що водойми поділяються на штучні і природні. Перші створені руками людини, другі - природою. На відміну від штучних природні водойми можуть самоочищатися. Однак практика показує, що в очищенні потребують рівній мірі і один тип, і другий. Відбувається це із-за того, що на озеро, створене природою, впливає діяльність людини, наприклад, будівництво. Забруднення невеликого озерця на вашій ділянці, що так тішило вас і було прикрасою ландшафтного дизайну, може бути навіть викликано тим, що біля нього розмістилися неправильні види рослин.

проект чищення водойми озера

Багато хто задається питанням - чи можна самостійно провести очищення свого водоймища? Теоретично це можливо, так і практично деяким теж вдається. Однак для цього потрібно володіти хоча б мінімальними навичками і знаннями. В іншому випадку ви погіршите і без того жалюгідний стан вашого ставка або озера і зруйнуєте його екосистему. Тим більше, потрібно вибрати правильний метод. А якщо мова йде про водойми великих масштабів, призначення яких не тільки естетичне, то без фахівців вам точно не обійтися. Тим більше, що перед тим як переходити до практичних робіт з очищення, потрібно розробити грамотний проект. І тут на допомогу прийде компанія Гільдія Інжиніринг.

Існує кілька методів з очищення водойм від мулу та інших забруднень. Серед найбільш популярних такі: хімічний, біологічний, метод ультрафіолетового випромінювання і механічний метод. Кожен з методів має свої переваги, за яким кожен вибирає для себе найбільш підходящий. Найбільш доступним є механічний метод очищення. Він здійснюється за допомогою використання фільтрів. Такі фільтри дуже зручні, так як їх легко можна замінити новими і вони не забруднюють навколишнє середовище. Назва "біологічна чистка"говорить сама за себе. Даний метод дозволяє нормалізувати наявність біогенних речовин у водоймі. Метод хімічного очищення дозволяє створити оптимальний хімічно баланс. такий метод є безпечним, так як те, що залишається від реагентів розщеплюється на воду і вуглекислий газ. Метод ультрафіолетового випромінювання буде чудовим варіантом для тих хто хоче позбавити свій водойму від шкідливих мікроорганізмів.

У тому випадку, коли водойма дуже забруднений, і йому не допомагає жоден з перерахованих вище методів, необхідно повністю злити воду, а потім залити чистою водою після повного очищення дна від мулу і різних забруднень.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Перший етап проектування - це топографічна зйомка місцевості. Ця геодезична послуга дозволить отримати максимально повні відомості про водний об'єкт - про його площі, розташування на місцевості. Крім того, фахівцям знадобляться такі знання як глибина водойми, яка обчислюється спеціальними процедурами  і місця скупчення найбільших покладів мулу. В залежності від отриманих даних, можна вибирати той метод, який буде домінувати в ході проведення очищення. Також можна визначитися з технікою та обладнанням, яке буде задіяно на об'єкті.

Коли на руках є проект, робота по очищенню буде проходити швидко і правильно. Адже на цей графічний документ наноситься вся інформація про ті процеси, які заплановані в рамках очисних робіт. Крім проектування, ми пропонуємо виконати весь подальший комплекс робіт на водоймі. Адже, ознайомившись з об'єктом, ми вже знаємо всі його особливості. А це означає, що робота піде швидше і  буде результативніше.

Ціна очищення водойми від компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" від 90 тис грн.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення