Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проект земельної ділянки

Маючи земельну ділянку, незалежно від того знаходиться вона у передмісті або якомусь селищі, її хочеться облагородити, зробити максимально затишною і привабливою. Спочатку потрібно визначитися, як ви бачите свою ділянку після проведення всіх будівельних робіт і що б ви ще хотіли бачити на ній крім забудови. Можливо ви хотіли б відвести частину під город або перетворити всю територію в зону відпочинку. І найперше, що потрібно зробити, це створити проект забудови земельної ділянки. Багато ігнорують проведення таку процедуру. І дуже даремно. Адже після того як проведено будівництво та посаджені різні насадження мало що можна виправити.

Проект земельної ділянки

Багато хто намагається скласти проект самостійно, економлячи на послугах фахівців, чим допускають грубу помилку, так як всі вимірювання потрібно проводити з максимальною точністю. А хто ще, як професіонал своєї справи, зможе провести цю роботу якісно за короткий період часу. Проект земельної ділянки несе в собі інформацію про розмір споруд, планованих доріжок та інших елементів. При цьому обов'язково повинен враховуватися рельєф місцевості, розташування дороги, наявність підземних вод, орієнтація по частинах світу, підземні комунікації. При проектуванні будівлі або якої-небудь споруди, які будуть розташовуватися на даній земельній ділянці під час креслення повинні дотримуватися всі реальні розміри в масштабі з максимальною точністю.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Під час остаточного етапу проектування земельної ділянки опрацьовують окремі деталі - клумби, кущі, дерева та інші насадження. Не слід ігнорувати креслення елементів на проекті. Вони відіграють також важливу роль при проектуванні земельної ділянки. У деяких ситуаціях для більш наочного прикладу використовують аплікації, вирізані з кольорового паперу. Не менш важливим питанням є елементи освітлення території, захист від вітрів, вибране місце для проведення відпочинку і дозвілля. Все це потрібно продумувати все до найменших подробиць, тому краще всього звернутися до фахівців, які мають досвід у проведенні подібних робіт.

При моделюванні не слід забувати про санітарні і протипожежні норми. Коли враховані всі нюанси чертится остаточний проект забудови земельної ділянки. Саме він є основним і по ньому будуть виконуватися всі наступні геодезичні роботи, а також роботи інженерного характеру, до яких відноситься підводка підземних та наземних комунікацій.

Як бачимо, без допомоги професіонала важко буде самостійно врахувати всі аспекти проектування земельної ділянки. Тому якщо ви вирішили провести подібні роботи скористайтесь послугами, які пропонує компанія Гільдія Інжиніринг. Фахівці нашої компанії створять проект земельної ділянки з максимальною точністю і з урахуванням всіх необхідних аспектів. У нашому штаті працюють тільки кваліфіковані фахівці, які до своєї роботи відповідально підходять, а будь-яке поставлене перед ними завдання виконують якісно і в строк.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення