Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування берегоукріплювальних споруд

Акція!!! Коплекс геодезичних робіт, спрямованих на створення проекту берегоукріплювальних споруд за акційною ціною! Ціна проекту берегоукріплювальних споруд від 3000 грн!

Всім відома руйнівна сила води. Для того, щоб берега не пошкоджувалися надмірно під впливом течії і льодів, необхідно встановлювати берегові споруди. Вони потрібні також і для того, щоб запобігти або знизити можливість зсувів. Особливо це актуально, якщо підмитий берег настільки, що незабаром може деформуватися і похитнутися. Діяльність людини також є вагомою причиною руйнування берегової лінії, наприклад, із-за використання в будівельних цілях природного матеріалу, наявного на пляжах, його часто вилучають з цих пляжів у великій кількості.

Проектування берегоукріплювальних споруд

Компанія Гільдія Інжиніринг займається комплексним проектуванням берегоукріплювальних споруд.

В залежності від способу побудови розрізняються два види берегоукріплювальних споруд. Перший - пасивний спосіб. Він виконує виключно захисну функцію берега. Такий варіант можна зустріти в портовій зоні. На відміну від нього, активний варіант не тільки захищає, але і зменшує силу впливу негативних факторів на берегову лінію за рахунок додаткових елементів своєї конструкції. Такі активні споруди доцільно застосовувати на відкритому березі, де агресивність води більше на увазі більш сильної течії. Нерідкими є випадки, коли на одному об'єкті поєднуються ці два варіанти одночасно.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Є ще одна класифікація берегоукріплювальних споруд в залежності від їх розташування. Так, вони можуть бути поздовжніми і поперечними.

Кожне з берегоукріплювальних споруд має своє призначення та індивідуальні характеристики. Ось деякі з найбільш ефективних і поширених:

  • Габіони. Являють собою оцинковані короби з камінням усередині. Габіони можуть допомогти в боротьбі з грунтовою ерозією. Дані споруди не несуть ніякої шкоди навколишньому середовищу, досить доступні за ціною і прості в установці.
  • Шпунтини. Це пластиковий пальовий варіант зміцнення. Також являють собою дуже вигідним з фінансової сторони спосіб. Крім того, таких конструкцій вистачить надовго завдяки підвищеній зносостійкості.
  • Камінь. Класичний варіант, який ніколи не втратить своєї актуальності. Декоративний камінь вигідно виглядає на загальному тлі і добре захищає берег.
  • Дерево. Також пальовий тип. Використання дуба дозволяє дереву не перегнивати у воді тривалий час, в середньому, близько 50 років.
  • Моли. Конструкції, що йдуть від самого берега в море.

В залежності від матеріалу, всі берегоукріплювальні споруди можна поділити на откосные, вертикальні та змішані. Откосные мають косий нахил до води і подають форму трапеції. Такий укіс можна зробити з бетону або каменю. Вертикальний варіант активно представлений пальовим типом.

Щоб кожен з названих видів якісно виконував своє основне призначення - захищати берегову лінію, а також виглядав естетично на загальному тлі, необхідно правильно розпланувати процес встановлення таких споруд. Проектування берегоукріплювальних споруд створюється індивідуально для кожного конкретного об'єкта з урахуванням рельєфу, геологічних показників грунту, глибини водойми, перепаду висот та інших характеристик. Обов'язково потрібен попередній геологічний та гідрологічний аналізи, які покажуть склад грунту, а також агресивність води. Склад ґрунту і ступінь агресивності води до того чи іншого матеріалу допоможуть правильно вибрати тип укріплення. Якщо мова йде про декоративних берегоукріплювальних спорудах та їх проектуванні, застосовуються в ландшафтному дизайні для прикраси водойм, то можна робити акцент не на міцність, а саме на красу. В такому разі на стадії візуалізації ідей у вигляді креслень і планів, потрібна і дизайнерська допомогу. У будь-якому випадку, який би об'єкт не довелося досліджувати і проектувати, в цьому вам допоможе компанія Гільдія Інжиніринг.

 Ми зможемо провести проектування берегоукріплювальних споруд від 3000 грн!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення