Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування будинків і котеджів

Компанія Гільдія Інжиніринг займається проектуванням будинків і котеджів. У нас на сайті є приклади наших проектів будинків і котеджів, Робочий проект, Ескізний проект, Конструктивний розділ, Інженерний розділ все це ви отримаєте за ціною від 75 грн за 1 м2 майбутньої будівлі будинку і котеджу

Мрія про будинок - одна з найбільш масштабних, і для багатьох нездійсненна. Однак для тих, хто набрався сміливості і вирішив її реалізовувати, потрібно пройти багато стадій і процесів, перш ніж буде готовий результат. Щоб почати реалізовувати задумане, ви повинні точно знати, що і в якому вигляді ви хочете бачити у своєму домі і почати проектування будинків і котеджів. Можливо, ви живете в невеликому місті і хочете будинок в приватному секторі? А можливо, ви житель гучного обласного центру, але хочете заміського затишку і спокою? Незалежно від того чи це буде будинок для постійного проживання чи заміський котедж для відпочинку всією сім'єю або з друзями, вам не обійтися без такого важливого моменту, як проектування. Саме з проектування починається будівництво. Саме проектування дозволить зробити перший крок на шляху до реалізації мрії.

Проектування будинків і котеджів

Проект майбутнього будинку або котеджу може бути типовим, а також індивідуальним. Типовий є універсальним варіантом. Коштувати такий проект буде на порядок дешевше на увазі того, що для його створення не потрібно докладати особливих зусиль від 75 грн за м2. Крім того, вибравши готовий проект котеджу і будинку, ви не тільки заощаджуєте фінанси, але і час, а також можете відразу побачити приблизну суму всього будівництва із кошторису до типового проекту. Такий проект швидше буде затверджено, а, значить, ви швидше візметеся за будівництва, так як проектування будинків і котеджів це наш основний профіль діяльності.

У свою чергу, індивідуальний проект хоч і обійдеться вам дорожче, але саме в ньому ви зможете втілити свої ідеї - адже складається він особисто для вас, на основі ваших побажань та особливостей вашої ділянки. Розробка  індивідуального проекту - досить трудомісткий процес, який вимагає поєднання знань, розуму з креативністю і творчим початком. Тільки так можна створити дійсно шедевр. Адже, роблячи акцент лише на числа, відстані, кути та інші технічні характеристики, можна зовсім втратити з виду естетику, і будинок вийде хоч і надійним, але не занадто красивим. А з іншого боку, роблячи ухил на естетику, можна недогледіти ключові технічні моменти, що приведе до серйозних помилок і порушень.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Незалежно від того, вибираєте ви індивідуальний або типовий проект, в першу чергу, потрібно дослідити територію - зробити геологічні аналізи, провести топографічну зйомку. У разі готового проекту це потрібно, щоб зрозуміти - чи підійде вже розроблений варіант під ті характеристики, якими наділена ділянка. Для індивідуального важлива топозйомка, тому що за її результатами складається топоплан, який і ляже в основу проекту. Саме виходячи з цього плану буде розроблятися ескіз проекту і вся технічна документація для архітектурних відділів. Крім генерального плану, який охоплює всі графічні дані про майбутні споруди, потрібно ще ряд проектних документів. Ці документи складаються під кожен ключовий елемент окремо. Так, фахівцям необхідно розробити проектну документацію для облаштування підстави, перекриттів, даху і несучих елементів. Також подібні матеріали потрібно мати на такі системи опалення, вентиляція, каналізація, водопровід, електропостачання, газопровід, лінії зв'язку.

Компанія Гільдія Інжиніринг - це команда фахівців, які готові працювати як над типовими, так і індивідуальними проектами. Наші фахівці працюють злагодженою командою, яка включає в себе інженерів-геодезистів і геологів, дизайнерів і проектувальників. Злагоджене послідовне виконання всіх процесів і процедур забезпечує оперативність і якість готового проекту, який без праці проходить усі стадії затвердження в офіційних установах і стає основою надійного, довговічного і безпечного будинку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення