Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування будинків

Компанія "Гільдія Інжиніринг" допоможе вам здійснити проектування будинку. Приклади розроблених нами проектів ви зможете ознайомитися на нашому сайті. Серед них: "Робочий проект", "Ескізний проект", "Конструктивний розділ" і "Інженерний розділ". Вартість на даний вид послуг від 75 грн за 1 м2 майбутньої будівлі будинку. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте високу якість за доступною ціною.

Якщо ви вирішили зайнятися будывництвом, то, значить, усвідомлюєте всю відповідальність і складність цього процесу. Цей етап вашого життя стане одним з головних і  займе весь ваш час, думки і сили. Але разом з тим мрії про те, як ви будете розставляти меблі в майбутньому будинку, кому яка кімната відійде і інші «приємності» допомагають легше переносити всі труднощі будівельного процесу. І втілити всі свої мрії в реальність буває дуже складно, але можливо. Головне, тільки підібрати відповідний проект. І в цьому випадку вам без професійної допомоги не обійтися. Так, можна переглянути і вивчити купу спеціальних книг, відвідати сотні форумів в Інтернеті, взяти за основу досвід друзів і сусідів. Але тільки професіонал зможе оцінити з висоти своїх знань і досвіду земельну ділянку, ваші плани та ідеї, і висловити свою думку з цього приводу. Можливо, те, що хочете ви, неможливо реалізувати повною мірою і потрібно вносити деякі корективи.

Проектування будинків

В складному і багатогранному питанні проектування вам завжди допоможе компанія Гільдія Інжиніринг. Ми проявляємо індивідуальний підхід до кожного об'єкту і до кожного замовлення, навіть якщо ви хочете типовий проект. Адже ваша ділянка - індивідуальна зі своїми площею, рельєфом і грунтом. І ці особливості в першу чергу потрібно враховувати при проектуванні будинку. Кожен наш проект містить найкращі рішення, які відповідають складом ґрунту, клімату, рельєфу та площі, які переважають у вашій місцевості і конкретно на ділянці. В процесі проектування враховуються нові віяння і тенденції архітектурної та інженерної справ. Але основний напрямок нашої роботи - це консультації з питань і проблем. Замовник може ділитися з нами своїми побоюваннями, ідеями, висловлювати свою думку і поставити будь-які питання.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Проектування будинків являє собою багаторівневий процес. Не досить накреслити план самої будови. Після всіх попередніх процедур і отримання повних відомостей про ділянку, потрібно зробити ідеї-начерки. Вони можуть обговорюватися з замовником, в них можуть вноситися корективи. Тільки потім можна переходити до складання самого проекту - генерального плану та супутніх креслень комунікаційних систем та інших окремих елементів.

Наша перевага в тому, що у нас багатопрофільний штат фахівців з проектування будинків. Ми можемо не просто скласти проект, а виконати повний комплекс робіт, які передають проектуванню. А це дуже важливий етап. Адже від точності і повноти знань, які отримають інженер і архітектор, залежатиме правильність всього проекту будинку. Тому перед проектуванням просто не обійтися без таких процедур як топографічна зйомка та складання топоплана, а також геологічних вишукувань на ділянці. Всі перераховані параметри (рельєф, площа, склад грунту), а також ряд додаткових характеристик дають можливість об'єктивно оцінити територію, відведену під забудову. Крім того, за допомогою топографічної зйомки можна дізнатися розташування комунікаційних мереж. А ці відомості одними з перших слід враховувати в ході проектування будинку з розташуванням об'єктів нерухомості та зелених зон. Подібна інформація допоможе правильно і безпечно розташувати будинок в площині ділянки.

У нашому штаті є професіонали-геодезисти, геологи, архітектори, інженери, конструктори, проектанти. А роботи з проектування ми виконуємо з використанням спеціалізованого обладнання і програмного забезпечення, яке дозволить скласти точний, правильний проект. У нас є все, що потрібно для втілення найсміливіших ідей з проектування будинку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення