Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування котеджів

Компанія Гільдія Інжиніринг займається проектуванням котеджів. У нас на сайті є приклади наших проектів, Ескізний проект, Робочий проект, Конструктивний розділ, Інженерний розділ все це ви отримаєте за ціною від 75 грн за 1 м2.

У багатьох слово котедж асоціюється з чимось недоступним, примхою багатих і знаменитих. Однак це далеко не так. Кожен може прикрасити свою ділянку невеликим заміським котеджем, куди хочеться приїжджати і відпочивати душею. А може вам настільки сподобається, що ви переїдете в нього з галасливого і запорошеного міста і незатишною квартири в спальному районі.  Щоб ваш котедж став дійсно затишним і безпечним місцем для вас і вашої родини, потрібно зробити акцент на стадію проектування.

Проектування котеджів

Саме проектування котеджів регламентується нормативними документами та державними стандартами. Компанія Гільдія Інжиніринг у своїй діяльності керується виключно нормами і правилами. А відносини з замовником - тільки на основі договору, який складається індивідуально для кожного конкретного випадку.

Взагалі, на стадії проектування розуміння і  тісна співпраця замовника з виконавцем - це запорука якісного результату. В першу чергу, необхідно розробити завдання на проектування. У ньому визначаються ключові параметри майбутньої будови. На стадії виконання завдання на проектування архітектор веде активний діалог із замовником і враховує всі його бажання щодо розмірів будівлі, розташування окремих елементів, будівель і їх зв'язку між собою.

Комплекс работ: геология + топосъемка + вынос границ по цене 11 900 грн

Проектування

Щоб почати проектування котеджу, ви повинні вже мати на руках ряд документів, які будуть передавати технічну інформацію про ділянці. Це такі документи як кадастровий план, топографічна карта з площею і кордонами території, червоні лінії забудови, геологічний звіт. Ви можете принести до нас уже готові документи, виконані іншими фахівцями. Але надійніше і краще для вас буде, якщо і попередні геодезичні та геологічні процеси також проведуть представники нашої компанії. Тільки так у вас будуть достовірні і гранично точні параметри, згідно з якими можна приступати до роботи. У разі проведення геологічних і геодезичних вишукувань ви ризикуєте отримати розбіжності в даних, що в результаті призведе до неточного проекту. Повний супровід стадії проектування допоможе вам не тільки звести надійний і безпечний котедж, але і пройти безперешкодно і без зайвих труднощів через всі офіційні установи для затвердження проектної документації. Відповідно, без проекту вам точно не обійтися - ваше будова буде вважатися незаконним.

Крім загального плану і проекту котеджу окремо розробляються розділи, кожен з яких передає проект того чи іншого елемента - самої конструкції, а також кожної комунікаційної мережі - електрики, опалення, вентиляції, каналізації, водопроводу, зв'язку. Адже зведення не тільки надійного, але і красивого котеджу - це комплексне завдання. Потрібно спланувати все до дрібниць - розміри будинку, кожної кімнати, їх розташування, згадані комунікації і навіть положення присадибної ділянки і придворовой території.

Проектування можна умовно розділити на архітектурне та будівельне. Якщо архітектурне передбачає втілення думок та ідей замовника на підставі характеристик ділянки, то будівельне відповідає за реалізацію комунікаційних та інженерних планів. Правильне будівельне проектування - це ваша безпека і надійність вашого котеджу. Адже на даному етапі проектується фундамент, основні перекриття, покрівля, а також всі комунікації. До речі, за допомогою правильного проекту можна істотно знизити витрати на будівництво. Вибираючи наших кваліфікованих фахівців, ви автоматично економите свої кошти.

Проектування котеджів від 75 грн. за кв метр - це реально!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення