Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування ландшафтів

Якщо у вас на ділянці побудований будинок, а навколо будинку в хаотичному порядку ростуть всілякі чагарники і бур'ян, вам просто необхідно перетворити зовнішній вигляд своєї території за допомогою ландшафтного дизайну. Адже, ваш двір - це перше, що кидається в очі, тому його облагороджування потрібно приділити особливу увагу. За допомогою ландшафтного дизайну  ви зможете проявити свій креатив і втілити мрії. Але щоб побачити свої мрії на своїй ділянці, потрібно перенести їх на папір, а точніше, - виконати проектування.

Ландшафтне проектування дає можливість розробити загальний план того, як буде виглядати ділянка в результаті. Щоб все вийшло красиво і точно, потрібно раціонально розрахувати площу і розміщення на ній тих чи інших об'єктів. Обов'язково потрібно врахувати особливості рельєфу, який переважає на території, а також геодезичні і кліматичні характеристики. Тільки правильно розпланований ландшафт допоможе досягти бажаного.

Проектування ландшафтів

Проектування ландшафтів містить безліч процесів. Для початку інженер-геодезист повинен ознайомитися з об'єктом і особисто відвідати дільницю, щоб досконально її вивчити. Побачивши все своїми очима, спеціаліст пропонує своє бачення результату власнику. У свою чергу замовник висловлює свої думки і побажання, які обговорюються і зіставляються з тими особливостями території, які зазначив  геодезист. Не зайвим буде проведення топографічної зйомки, яка дасть всі необхідні і відсутні відомості для правильного складання проекту. Як би не був професійно підкований інженер, який оцінює місцевість, саме топозйомка забезпечить дійсно надійні і найбільш об'єктивні відомості.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Далі, ознайомившись з територією, можна накидати різні варіанти того, як розпланувати проект і передати ці варіанти у вигляді ескізів. Той ескіз, який підійшов замовнику, затверджується і береться за основу при складанні генплану, а також окремого дендроплану. В їх розробці  беруть участь не тільки інженери, але і дизайнери. У генеральному плані розписана послідовність виконання робіт з усіма подробицями, а також вказується розташування кожного з елементів - об'єктів нерухомості, водойм, самого саду, клумб, доріжок. У свою чергу дендроплан передбачає перерахування всіх видів дерев, які ростуть на ділянці і які тільки планується посадити.  Тепер саме час зайнятися кресленнями, які діляться на геодезичні, що охоплюють всі нерослинні елементи ландшафту (водойми, доріжки, малі архитекткурные форми), а також на посадкові, що передбачають розміщення рослин із зазначенням місця їх висаджування. Останнім етапом ландшафтного проектування є складання кошторису.

Сучасне програмне забезпечення дає можливість в спеціальних комп'ютерних програмах повністю відтворити не просто креслення, а цілу модель майбутнього саду або двору у форматі 3D. Об'ємне зображення і можливість подивитися на кожен елемент під будь-яким ракурсом дозволяють скласти чітке уявлення про готовому результаті і внести поправки.

Ландшафтний проект включає в себе креслення та інші матеріали. Розширений ландшафтний проект крім стандартних матеріалів включає у себе ще додаткові креслення:

  • план освітлення ділянки;
  • схема відведення зливових вод;
  • схему дренажної мережі ділянки;
  • креслення зрошувальної системи;
  • план вертикального планування;
  • розробка оформлення таких споруд, як водоспади, фонтани, струмочки рокаріїв та ін.

Дізнатися точну вартість, а також обговорити усі деталі розробки ландшафтного проекту ви зможете зв'язавшись з нашим фахівцем з телефоном, вказаним на сайті. Вартість ландшафтного дизайну від 25 грн за м2.

Ландшафтне проектування - дуже складний, багатогранний  і складний процес. Він вимагає спеціальної підготовки і знань, а також володіння комп'ютерними програмами. При великому бажанні можна розробити план і самостійно. Однак тільки професійна допомога дасть можливість зробити цей план дійсно підходящим і стоять. Фахівці компанії Гільдія Інжиніринг допоможуть вам реалізувати всі плани по облаштуванню території та зробити проектування ландшафтів від 8 грн за 1 м2.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення