Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування водойм

Добре, коли ви є власником великої земельної ділянки. Крім затишного будинку там можна виконати різноманітні роботи по ландшафтному дизайну. Серед різних складових ландшафтного дизайну виділяються водойми. Вони є найбільш яскравою прикрасою всієї території. Срібляста вода, яка блищить на сонці серед зелені газонів, квітучих чагарників і мощених доріжок, відразу привертає до себе увагу. Але щоб водойма стала справді окрасою і гідністю вашої ділянки, потрібно її правильно спроектувати. А хто як не досвідчені і кваліфіковані інженери-геодезисти компанії Гільдія Інжиніринг дослідять територію і розроблять самий грамотний проект.

Саме проектування є основним і найважливішим етапом створення озерця або невеликого ставка, а, можливо і водойми великих розмірів. Як і проект будь-якого іншого об'єкта, проектування водних об'єктів проходить у кілька етапів.

Проектування водойм

Спочатку складається технічне завдання. Ця стадія проводиться в безпосередньому контакті із замовником. Адже саме він знає, що він хоче бачити на своїй ділянці. Схема проекту буде різна в залежності від того, яку саме водойму хоче клієнт - нерухомий ставок, невеликий водоспад, місце для купання або місце проживання для риб. На цьому ж етапі йде знайомство з самою ділянкою і місцем, де передбачається розташувати водний елемент. Найкращим варіантом є той, коли проектування водойми виконується разом із загальним проектуванням ландшафтного дизайну. Але якщо ваш сад вже облагороджений, але вам захотілося розбавити зелень водичкою, то це також цілком здійснимо. Завдяки кваліфікації наших фахівців, новий елемент дизайну відмінно впишеться в загальну картину і стиль готового саду.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Дуже велику роль відіграє вибір місця розміщення водойми на ділянці. Найкраще підійде місце для ставка або іншого якого-небудь водоймища, яке в період з 11 до 15 годин знаходиться в півтіні. На жаль, таке розташування дуже важко підібрати. При виборі місця розташування водойми дуже багато залежить від його цільового призначення. Слід пам'ятати, що якщо ви хочете в ставку містити рибок такий водойма необхідно розміщувати на місці, яке розташоване на сонці більше п'яти годин на добу. Найчастіше водойма розміщують у тій частині, яка знаходиться внизу земельної ділянки. Ставок в даному місці буде виглядати набагато гармонійніше. Слід також пам'ятати, що найкраще відводити місце під водойму подалі від крон дерев, а також від тих місць, які будуть забруднювати ваш ставок (наприклад, листя, скошена трава, відмерлі частини рослин, рослинні залишки і багато іншого). Цього краще уникати так як забруднене водоймище матиме неприємний запах і доведеться частіше проводити роботи по його очищенню. Тим же, хто планує на своїй ділянці розмістити фонтан або каскад, то найкраще його розмістити якомога ближче до джерела електрики.

Коли знайомство відбулося, можна переходити до складання топографічного плану. Топозйомка і план необхідні для того, щоб правильно вписати водойму в межі ділянки.

Після того, як зібрана вся важлива інформація, можна робити начерки - ескізи майбутнього об'єкта. Тепер ви як замовник зможете побачити, як буде виглядати ваша водойма, якої віна форми, в якому стилі буде виконана.

І коли вам все сподобалося, можна складати остаточний та детальний проект. Тут вже враховуються і та рослинність, яка буде наповнювати або сусідити з водною гладдю. Крім дизайнерського боку, проект в першу чергу повинен містити технічні елементи. За ним і буде реалізовуватися задумка. До таких елементів відноситься розбивочне креслення, схеми комунікацій, схема гідроізоляції та інші графічні документи. До них також додається і фінансове обґрунтування проекту з кошторисом.

Не вважайте розбивку, нехай навіть зовсім маленької водойми, легкою процедурою. Одна помилка, одне упущення і замість садової перлини ви отримаєте саме проблемне місце вашого ландшафту. Тому якщо ви вирішили прикрасити свій ландшафт таким елементом, зробіть все якісно і довірте роботу професіоналам.

Коментарі та запитання:


Віталій
Хочу на своїй ділянці викопати ставок 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Віталій. Для розрахунку вартості та терміну виконання робіт необхідна інформація про ділянку. Скористайтеся послугою зворотнього дзвінка, або зверніться за номером вказаним на сайті для безкоштовної консультації. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення