Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектування земляних робіт

Будівельний процес безпосередньо пов'язаний із земляними роботами. Жодне будівництво неможливо уявити собі без робіт з землею. Земляні роботи представляють собою виїмку грунту. В першу чергу, це необхідно для того, щоб почати закладати фундамент будь-якої будівлі, споруди або конструкції. Також якщо потрібно проводити інженерні лінії з прокладання водопроводу або інших комунікацій. Можна без перебільшення сказати, що саме з цього виду робіт і починається практична частина будівельного процесу.

Земляні роботи - це не тільки виїмка грунту. Це цілий комплекс процедур. Крім виїмки проводиться ще розробка грунту та його переробка. Такі процедури можуть знадобитися, якщо планується не просто вивозити землю, а використовувати її в подальшому на споруджуваному об'єкті.

проектування земляних робіт

Земляні роботи бувають різних типів. На класифікацію впливає складність їх проведення. Виходячи з цього критерію, виділяються відкриті, підземні та підводні земляні роботи. Але навіть найпростіший - відкритий тип не можна назвати простим у повній мірі. Кожен з видів складний сам по собі, вимагає великої праці і не менших фінансових витрат. Тому до земляних робіт необхідно підходити відповідально.

Перш за все, потрібно провести геологічний аналіз самого ґрунту, для того, щоб мати уявлення про його характер і склад. Ці знання допоможуть спрогнозувати його поведінку по відношенню до будівельних матеріалів. Дуже важливо знати всі характеристики грунту місцевості де планується здійснення будівельного процесу. така інформація дає можливість правильно визначити тип фундаменту, а також глибину його закладання, для майбутнього будівлі або споруди. Варто відзначити, що правильно вибраний тип фундаменту дозволяє в подальшому уникнути аварійних ситуацій, які можуть бути викликані тріщинами у фундаменті, що спричинить за собою тріщини в стінах. Для того, щоб уникнути таких неприємних ситуацій необхідно вивчити грунт, досліджувати його, визначити його несучу здатність. Не варто економити на цих послугах, надавши їх виконання сумнівним фірмам. Повірте, вам набагато дешевше обійдуться дослідження грунту здійснені перевіреними геолог.ическими компаніями, які заслужили довіру клієнтів, ніж ліквідація наслідків неякісно проведених геологічних робіт. тому довірте проведення таких робіт професіоналам компанії "Гільдія Інжиніринг". Ми проводимо ці роботи якісно і оперативно. Ми розуміємо всю відповідальність, яка на нас покладається, тому підходимо до кожного завдання грамотно і відповідально. Також геологічні знання дадуть можливість вибрати технічні засоби і техніку, які будуть проводитися земляні роботи.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Але перш ніж приступити до самих робіт, навіть якщо на руках у вас є результати аналізу ґрунту, необхідно розробити проект. З нього і будуть здійснюватися земляні роботи. Не можна залишити без проекту такий важливий відрізок будівельного процесу. І якщо проектування виконано правильно, то тоді можна бути спокійним і за подальший хід робіт.

Проектування складається на основі вищенаведеного аналізу грунту, а також за результатами геологічного вивчення ділянки - топографічної зйомки та інших процедур. Сукупність цих даних закладається в проект і дає можливість розрахувати вартість земляних робіт, їх обсяг і кількість необхідної техніки, задіяної в даному процесі. Розрахунок фінансової складової також досить актуальний, тому що земляні роботи складають до 20% вартості всього будівельного процесу. Тому такий значний сегмент робіт необхідно доручати виключно людям відповідної кваліфікації. Таким, як співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. Ми знаємо досконально всі стадії будівельного процесу і попередніх етапів. Тому всі процедури будуть виконані послідовно, грамотно. За вашим бажанням це може бути комплекс робіт, починаючи від геологічних і геодезичних вишукувань і до реалізації проекту. Також ви можете замовити тільки одну послугу проектування. У будь-якому разі, всі роботи будуть виконані якісно, відповідально і грамотно.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення